همه 24 بازی Playdate شامل بررسی شدند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
همه 24 بازی Playdate شامل بررسی شدند


این آخرین فرصت شما برای بازگشت است قبل از اینکه بدانید همه این نمادهای Playdate چه معنایی دارند.

بزرگنمایی / این آخرین فرصت شما برای بازگشت است قبل از اینکه بدانید همه این نمادهای Playdate چه معنایی دارند. (اعتبار: وحشت / سام ماچکووچ)

اگر در حال خواندن این مقاله هستید قبل از در حال بررسی بررسی کامل سخت افزار Playdate من، همین الان متوقف شوید. بر روی این لینک کلیک کنید، بررسی تخصصی سخت افزار امروز را بخوانید و زمینه خرابی این بخش را در فضای خاص خود دریافت کنید.

باشه عالیه. می‌دانید که دنبال چه چیزی هستید: یک بررسی کامل با فریم اسپویلر از تمام 24 بازی انحصاری Playdate که به عنوان بخشی از سیستم عجیب 179 دلاری ارائه می‌شوند. به عنوان یک اسپویلر اضافه شده، این عناوین به ترتیب باز کردن قفل فهرست شده‌اند، زیرا Panic به نمایش بازی‌ها در دستگاه‌های مالکان به عنوان بخشی از فرآیند دانلود دو هفته‌ای نیاز دارد. (نمای کلی سیستم توضیح می دهد که چرا ممکن است شما هنوز نمی خواهید این چیزها را بدانید و شامل یک تفکیک بدون اسپویلر از بازی های موجود در سیستم است.)

عدد کنار نام هر بازی نشان دهنده هفته باز شدن قفل است نه رتبه آن. (به این ترتیب، اگر می خواهید فقط چهار هفته اول بازی را اسپویل کنید، پس از رسیدن به “5” متوقف شوید.) Ars نظر بازی را نمی دهد، اما از آنجایی که عناوین زیادی برای انتخاب وجود دارد، من انتخاب می کنم. مجموعه ای ساده از تمایزها: “شست بالا”، “شانه بالا انداختن” و “شست پایین”. این برچسب ها هم برای عامل سرگرم کننده بازی و هم منحصر به فرد بودن آن در Playdate اعمال می شود.

۹۶ پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات