منو سایت

  • خانه
  • همه نسخه های اپل واچ سری 7 در نسخه محدود در دسترس خواهند بود!

همه نسخه های اپل واچ سری 7 در نسخه محدود در دسترس خواهند بود!

 تاریخ انتشار :
/
  دسته‌بندی نشده

گزارش ها نشان می دهد که عرضه اپل واچ سری 7 محدود است. لازم به ذکر است که تاریخ تحویل ساعت های هوشمند جدید اپل به ماه نوامبر موکول شده است و به دلیل محبوبیت زیاد ، مصرف کنندگان و مشتریان نتوانسته اند مدل های مورد نظر خود را خریداری کنند.

تاریخ تحویل نسل جدید اپل واچ

شایان ذکر است که تاریخ تحویل محصولات پیش فروش شده اپل تغییر می کند و هر سال در مقایسه با اولین تاریخ اعلام شده به تعویق می افتد. اما باید توجه داشت که عرضه سری Apple Watch 7 محدودتر از نسل های قبلی خواهد بود. طبق برنامه ، قرار بود تمام نسخه های ساعت جدید اپل واچ از 8 اکتبر 2021 سفارش داده شود و در 15 اکتبر در دسترس مصرف کنندگان قرار گیرد.

با این حال ، دقایقی پس از شروع ثبت سفارش اولیه ، مراحل سفارش نسل جدید اپل واچ مشکلاتی را برای مصرف کنندگان ایجاد می کند. ظاهراً تنها یک ساعت پس از شروع سفارش ساعت هوشمند اپل ، تاریخ تحویل و تحویل به 26 اکتبر تغییر می کند و در آن تاریخ برای مصرف کنندگان ارسال می شود.

پس از تکمیل ظرفیت پذیرش و تحویل تا 15 اکتبر ، اپل مهلت دیگری برای تاریخ تحویل محصولات خود تعیین کرد. داده ها نشان می دهد که تاریخ تحویل سری اپل واچ 7 26 تا 28 اکتبر است. شایان ذکر است که در زمان پیش فروش مدل های جدید اپل واچ با استیل ضد زنگ و جنس بدنه تیتانیوم ، محدوده 2 تا 9 نوامبر امسال به عنوان تاریخ تحویل آنها ذکر شد.

همین مورد در نسخه بالا برای نسخه 41 میلی متری به نام Hermes اتفاق افتاد. یک ساعت پس از آغاز پیش فروش ، تاریخ تحویل نسخه 45 میلی متری اپل واچ سری 7 به 16 تا 23 نوامبر منتقل شد.

تجربه خرید متفاوت

با توجه به تعویق زودهنگام موعد تحویل اکثر نسخه های اپل واچ نسل جدید ، انتظار می رود برخی از مدل های ویژه این محصول برای تحویل در 15 اکتبر در دسترس نباشند. با این حال ، هنوز تردیدها و سردرگمی هایی بین خریداران این محصولات وجود دارد. زیرا تلاش کاربران مختلف برای سفارش هر نسخه به نتایج متفاوتی منجر شده است.

به گفته رسانه های AppleInsider ، یکی از کارکنان این وب سایت موفق به سفارش نسخه تیتانیومی Apple Watch Ceres 7 با تاریخ تحویل 15 اکتبر شد. اما در عین حال ، سایر افراد با مشکلات مکرر روبرو می شوند زیرا درخواست خود را برای خرید نسخه مورد نظر نسل جدید اپل واچ ثبت نمی کنند.

لازم به ذکر است که قبل از راه اندازی اپل واچ سری 7 ، گزارش شده بود که احتمالا راه اندازی ساعت هوشمند جدید اپل به طور غیرمعمول محدود است. این به این دلیل است که اپل تولید این محصولات را دیرتر از حد معمول در ماه سپتامبر آغاز کرد.

لازم به ذکر است که تاریخ تحویل سری اپل واچ 7 که توسط اپل در نظر گرفته شده است ، برای سفارش کلیه نسخه های فروشگاه اینترنتی اپل استفاده می شود. صفحه پیش خرید Apple Watch 7 Series قبلاً اعلام کرده است که اکثر مدل های این محصول از 15 اکتبر سال جاری در این فروشگاه در دسترس خواهند بود.

همه نسخه های اپل واچ سری 7 در نسخه محدود در دسترس خواهند بود! اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.