• خانه
  • اخبار
  • هر آنچه که لازم نیست در مورد پاکسازی تنقیه روغنی آرون راجرز بدانید

هر آنچه که لازم نیست در مورد پاکسازی تنقیه روغنی آرون راجرز بدانید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
هر آنچه که لازم نیست در مورد پاکسازی تنقیه روغنی آرون راجرز بدانید


نمای نزدیک از یک بازیکن فوتبال با لباس کامل.

بزرگنمایی / کوارتربک آرون راجرز شماره 12 از گرین بی پکرز قبل از بازی مقابل مینه سوتا وایکینگ ها در لامبو فیلد در 2 ژانویه 2022 در گرین بی، ویسکانسین، بدن خود را گرم کرد. (اعتبار: گتی | پاتریک مک درموت)

در چیزی که ممکن است بدترین سوئیچ در تاریخ لورس ها و سوئیچ ها باشد، طرفداران ورزش به آن روی آورده اند نمایش پت مک آفی در روز سه شنبه با این پیش بینی که یکی از مهمانان همیشگی او، آرون راجرز، مدافع MVP NFL، می تواند اخبار مهمی برای آینده حرفه ای خود ارائه دهد. اما چنین خبری نشد. در عوض، راجرز از یک پاکسازی وحشتناک 12 روزه حمایت صمیمانه ای کرد که گاهی اوقات می تواند شامل تنقیه های چرب، خونریزی و استفراغ اجباری باشد.

راجرز در این برنامه به مک آفی گفت: “امروز خبری نخواهد بود.” هیچ راه حلی برای آینده من وجود ندارد. همانطور که دیروز داشتم برای شما می نوشتم، تازه از یک پانچاکارما 12 روزه بیرون آمدم. اینو ببین من می دانم که او این کار را بعد از صحبت ما انجام داد. این پاکسازی است که از هند سرچشمه می گیرد. هزاران سال است که ادامه دارد و این کاری است که من در خارج از فصل انجام داده ام. بنابراین اکنون فقط دستم را روی شن ها بلند می کنم و ببینم آنجا چه خبر است.”

پانچاکارما در طب آیورودا به عنوان یک تکنیک تصفیه و پاکسازی توصیف می شود که یک سیستم پزشکی قدیمی و شبه علمی هندی است. به گفته مؤسسه ملی بهداشت، این سیستم مبتنی بر علم نیست و شواهد علمی کمی برای حمایت از آن وجود دارد. بیشترین چیزی که می توان در مورد آن گفت این است که داده های کمیاب نشان می دهد که مخلوط های گیاهی آیورودا می توانند به تسکین درد در آرتروز و مدیریت دیابت نوع II کمک کنند. اما برای تایید این مزایا به داده های بیشتری نیاز است و هیچ مدرکی مبنی بر مزایای هیچ شرایط دیگری وجود ندارد.

17 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات