• خانه
  • اخبار
  • هدف از Keychron’s V1 جلب نظر تازه واردان صفحه کلید مکانیکی است

هدف از Keychron’s V1 جلب نظر تازه واردان صفحه کلید مکانیکی است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
هدف از Keychron's V1 جلب نظر تازه واردان صفحه کلید مکانیکی است


Keychron V1

بزرگنمایی / Keychron V1 “Frosted Black” با کابل جداگانه. (اعتبار: Keychron)

اگر عاشق کیبوردهای مکانیکی هستید، شنیدن اینکه کسی می‌گوید یکی را امتحان کرده و تحت تأثیر قرار نگرفته، می‌تواند تکان دهنده باشد. اما بسیاری از کیبوردهایی که هدفشان افرادی است که تازه به این سرگرمی می‌پردازند، در فروش همه قابلیت‌های پشت صفحه‌کلید مکانیکی خوب عمل نمی‌کنند. V1 که شرکت کیبورد Keychron فروش آن را از چهارشنبه در سایت خود آغاز کرد، به نظر می رسد هر کاری که می تواند انجام می دهد تا یک صفحه کلید مکانیکی با قیمت زیر 100 دلار بدرخشد.

Keychron انواع صفحه کلید (مطابق با انتشار مطبوعاتی این هفته 19 مدل از سال 2017) را با سوئیچ های مکانیکی، از جمله Keychron Q2 پیشرفته و Keychron K14 بی سیم و سازگار با مک می سازد. با این حال، Keychron V1 سیمی کمی متفاوت است. این برد که کاملاً مونتاژ شده یا به عنوان یک کیت استخوان برهنه موجود است (به این معنی است که باید سوئیچ ها و کلاهک های خود را نصب کنید)، این برد برای افرادی است که به طور کامل از سوراخ خرگوش صفحه کلید مکانیکی سقوط نکرده اند (اگر شما هستید، توصیه می کنیم آن را بررسی کنید. راهنمای ما برای صفحه کلیدهای مکانیکی).

مجموعه استخوان برهنه V1.

مجموعه استخوان برهنه V1. (اعتبار: Keychron)

Keychron در نسخه‌ای گفت: برخلاف مدل‌های قبلی کیبورد Keychron که تغییرات جزئی برای جلب نیازهای بسیار منحصر به فرد کاربران باتجربه صفحه‌کلید مکانیکی داشتند، V1 برای کاربران سطح ابتدایی ایده‌آل است.

خواندن 7 پاراگراف باقی مانده | نظرات