• خانه
  • اخبار
  • هدفون سونی WH-1000XM5 با طراحی جدید با افزایش قیمت 50 دلاری عرضه شد.

هدفون سونی WH-1000XM5 با طراحی جدید با افزایش قیمت 50 دلاری عرضه شد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
هدفون سونی WH-1000XM5 با طراحی جدید با افزایش قیمت 50 دلاری عرضه شد.


WH-1000XM4 سونی از زمان عرضه آن در آگوست 2020 به طور گسترده یکی از بهترین جفت‌های حذف نویز برای اکثر افراد در نظر گرفته می‌شود، و ما در Ars آنها را در راهنمای خرید مختلف در این مدت توصیه کرده‌ایم. روز پنجشنبه، سونی نسخه بعدی این هدفون بی سیم برجسته را معرفی کرد: WH-1000XM5. آنها در 20 می با قیمت 400 دلار وارد بازار خواهند شد که 50 دلار نسبت به XM4 موجود افزایش یافته است.

طراحی به روز شده

به طور کلی، WH-1000XM5 – که یک نام کامل باقی مانده است – تغییر زیادی نسبت به مدل قبلی خود ندارد و جالب اینکه سونی به فروش XM4 قبلی همراه با این جفت جدید ادامه خواهد داد. با این حال، تغییرات مهمی وجود دارد. قابل توجه ترین تغییرات در بخش طراحی است: در مقایسه با XM4، XM5 دارای هدبند نازک‌تر و هدفون‌های پهن‌تر است که بهتر است با گوشی‌هایی که گوش‌های بزرگ‌تری دارند مطابقت داشته باشد. این هدفون از جنس چرم مصنوعی نرم‌تر استفاده می‌کند و نوار لغزنده‌ای که برای تنظیم تناسب هدبند استفاده می‌شود، اکنون بدون خطوط ناهموار عملکرد نرم‌تری دارد.

من از زمانی که XM5 را نوشتم فقط حدود یک روز است که آن را در دسترس دارم، که متأسفانه زمان کافی برای ارائه یک تصور قطعی تر برای من نیست. با این حال، در نگاه اول، تناسب روی سر جادارتر و سبک تر به نظر می رسد، اگرچه وزن آن تنها 4 گرم کمتر از XM4 است (در 250 گرم، در مقایسه با 254 گرم قبل). XM4 قبلاً راحت بود، اما به نظر می‌رسد که XM5 وزن خود را کمی به طور یکنواخت‌تر توزیع می‌کند و فشار کمتری به دو طرف سر شما وارد می‌کند بدون اینکه صدای زیادی وارد شود. آنها از این نظر به QuietComfort 45 Bose نزدیکتر هستند، اگرچه نه به اندازه بزرگی.

16 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات