• خانه
  • اخبار
  • نینتندو دایرکت، به رهبری 48 پیست مسابقه جدید Mario Kart 8

نینتندو دایرکت، به رهبری 48 پیست مسابقه جدید Mario Kart 8

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
نینتندو دایرکت، به رهبری 48 پیست مسابقه جدید Mario Kart 8


تصویر تبلیغاتی برای یک بازی ویدیویی آینده.

بزرگنمایی / چه راه بهتری برای تجلیل از 43.3 میلیون نسخه فروخته شده از افزودن یک DLC پولی کمی وجود دارد؟ (اعتبار: نینتندو)

طرفداران نینتندو که آخرین ویدیوی نینتندو دایرکت این سازنده بازی را تماشا کردند، ممکن است امیدوار باشند که دنباله‌های سوییچ که قبلا اعلام شده بود، افشا شوند. متروید پرایم 4 یا ادامه نفس حیات وحش. متأسفانه، این بازی‌های مورد انتظار دوباره ظاهر نشدند، اما نینتندو همچنان در ارائه خود در روز چهارشنبه، چند شگفتی برای سوییچ ارائه کرد.

در حرکتی که لزوماً انتظارش را نداشتیم، نینتندو در نهایت مبلغ باورنکردنی 43.3 میلیون را به دست آورد. Mario Kart 8 Deluxe چیزی که باید منتظر آن بود: مجوز دوره تقویتی. این مجموعه عظیم از 48 مسیر مسابقه با قیمت 24.99 دلار به فروش می رسد و شامل نسخه های بازسازی شده از آهنگ های قبلی است. ماریو کارت بازی، و فقط برای دستگاه های تلفن همراه تور ماریو کارته. محتویات آن به صورت شش مجموعه مجزا از هر کدام از هشت آهنگ ظاهر می شود که اولین بسته در 18 مارس ظاهر می شود.

Време е за вашите най-смелите <em>ماریو کارت</em> پیش بینی ها و درخواست ها برای مسیر مسابقه. “src =” https://cdn.arstechnica.net/wp-content/uploads/2022/02/Screenshot-1532-980×551.png”></p><p class=وقت شجاع ترین هاست ماریو کارت پیش بینی ها و درخواست ها برای پیست های مسابقه. (اعتبار: نینتندو)

جالب اینجاست که Booster Course Pass بدون هیچ هزینه اضافی به هر کسی که مشترک بسته توسعه آنلاین Nintendo Switch 49.99 دلاری است پرداخت نمی شود. بسته الحاقی به نظر می رسد پاسخ نینتندو به شکایات در مورد محتوای ناب این لایه سرویس جدیدتر باشد.

14 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات