• خانه
  • اخبار
  • نیروی فضایی آمریکا قصد دارد گشت زنی در اطراف ماه را آغاز کند

نیروی فضایی آمریکا قصد دارد گشت زنی در اطراف ماه را آغاز کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
نیروی فضایی آمریکا قصد دارد گشت زنی در اطراف ماه را آغاز کند


آزمایشگاه تحقیقاتی نیروی هوایی ایالات متحده در حال کار بر روی ساخت ماهواره ای برای گشت زنی در فضای سیینری است.

بزرگنمایی / آزمایشگاه تحقیقاتی نیروی هوایی ایالات متحده در حال کار بر روی ساخت ماهواره ای برای گشت زنی در فضای سیینری است. (اعتبار: آزمایشگاه تحقیقاتی نیروی هوایی ایالات متحده)

این هفته، آزمایشگاه تحقیقاتی نیروی هوایی ایالات متحده ویدئویی را در یوتیوب منتشر کرد که توجه زیادی را به خود جلب نکرد. اما او بیانیه ای را بیان کرد که بسیار قابل توجه است – ارتش ایالات متحده قصد دارد توانایی های آگاهی فضایی خود را فراتر از مدار زمین ثابت، تا ماه را گسترش دهد.

یکی از راویان در این ویدئو گفت: “تاکنون، ماموریت فضایی ایالات متحده 22000 مایل بالاتر از زمین بوده است.” «آن موقع بود، الان هم هست. آزمایشگاه تحقیقاتی نیروی هوایی این برد را 10 بار و منطقه عملیاتی ایالات متحده را 1000 بار گسترش داده است و برد ما را به سمت دور ماه در فضای سیینری رسانده است.

ارتش ایالات متحده قبلاً در مورد گسترش دامنه عملیاتی خود صحبت کرده بود، اما اکنون در حال اقدام است. او قصد دارد یک ماهواره، احتمالا مجهز به یک تلسکوپ قدرتمند، به فضای سیسلینار پرتاب کند. طبق این ویدئو، این ماهواره سیستم گشت بزرگراه سیسلونار یا همان طور که حدس می زنید CHPS نامیده می شود. این آزمایشگاه تحقیقاتی قصد دارد در 21 مارس “پیشنهاد پیشنهادی نمونه اولیه” را برای ماهواره CHPS صادر کند و جایزه را در جولای اعلام کند. برنامه CHPS توسط مایکل لوپز، مدیر آزمایشگاه وسایل نقلیه فضایی، مدیریت خواهد شد. (افسوس، ما از اریک واریته حمایت کردیم).

8 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات