• خانه
  • اخبار
  • نگاهی به عملکرد: رویداد سخت افزاری بعدی اپل در 8 مارس است

نگاهی به عملکرد: رویداد سخت افزاری بعدی اپل در 8 مارس است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
نگاهی به عملکرد: رویداد سخت افزاری بعدی اپل در 8 مارس است


نگاهی به عملکرد: رویداد سخت افزاری بعدی اپل در 8 مارس است

افزایش (اعتبار: اپل)

این شرکت امروز اعلام کرد اپل رویداد سخت افزاری بعدی خود را برای توده ها در 8 مارس ساعت 10 صبح در اقیانوس آرام (1 بعد از ظهر شرق) پخش خواهد کرد. دعوت‌نامه‌ها قبلاً برای مطبوعات ارسال شده است، اگرچه این رویداد یکی دیگر از ارائه‌های از پیش ضبط شده برای پخش فقط بدون حضور رسانه‌ها خواهد بود. گرگ جوسویاک، معاون بازاریابی اپل، توییت های معمولی را منتشر می کند تیزر ویدیویی با لوگوی اپل، که واقعاً چیزی را آزار نمی دهد.

ما هرگز نمی دانیم که دقیقاً چه چیزی در هر رویداد اپل اعلام می شود، اما Mark Gourmet از بلومبرگ می گوید که این محدوده شامل یک به روز رسانی برای iPhone SE ارزان قیمت و اولین به روز رسانی iPad Air در یک سال آینده خواهد بود.

همچنین شایعاتی مبنی بر طراحی به روز و تراشه های سیلیکونی جدید اپل برای مک بوک ایر و مک بوک پرو 13 اینچی و همچنین مک مینی پیشرفته اینتل، آی مک 27 اینچی و مک پرو هنوز با تراشه های اینتل کار می کنند وجود دارد. به طور مشخص، شعار مرموز “عملکرد زیرچشمی” حداقل به تراشه های جدید برای یک یا چند مک اشاره می کند، خواه واقعاً نسل بعدی Apple M2 برای لپ تاپ های باریک و سبک باشد یا به روز رسانی متمرکز بر M1 Pro / Max برای دسکتاپ های قدرتمندتر.

1 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات