منو سایت

  • خانه
  • نگاهی به سایفون و آینده او

نگاهی به سایفون و آینده او

 تاریخ انتشار :
/
  دسته‌بندی نشده

قطعاً در دنیای ارزهای رمزنگاری شده و ارزهای رمزنگاری شده ؛ به عنوان مثال به اصطلاح ماه یا به ماه ، با موارد زیادی روبرو شده اید. خوب ، معنای کلی و مفید این عبارت افزایش قیمت این توکن است؛ سکه یک ارز دیجیتال است ، به حدی که می توانید با ثروت آن به ماه برسید یا از رشد آن خوشحال باشید!

در مارس 2021 ، نشان سایفون صادر شد. سایفون به طور مختصر از Safe to the Moon می آید. این کلمه ابتدا توسط تعداد بی شماری از طرفداران دوج کوین به وجود آمد ، و اکنون سیف مون از همین اصطلاح استفاده می کند و می خواهد با خیال راحت همراه ما به ماه برود! به طور خلاصه ، مسیر ما در رشد قیمت بسیار منطقی و درست است.

ماه ایمن یک نشانه در جهان و پلت فرم Defi است و کاملاً غیر متمرکز است. سیف مون بر اساس یک کاغذ سفید و اظهارات منتشر شده توسط تیم توسعه دهنده او ؛ تمرکز بر روش های جدید وام دهی است. یعنی راهی که وام را از روش سنتی بانکداری جدا می کند.

تعداد توکن ها

ماه امن در ابتدا با حجم 777 تریلیون توکن ارائه شد. عددی که واقعاً زیاد به نظر می رسد. البته ذکر این مشکل قبل از چاپ اولیه ضروری است؛ تیم توسعه به طور دستی حدود 223 تریلیون نشانه Safe Moon را سوزاند. در واقع ، تعداد توکن های سیف ماه برابر با یک کوادریلیون است! ماه امن در زمان انتشار 0.00 تریلیون دلار قیمت داشت.

کمیسیون ماه ایمن

Safe Moon را می توان یکی از پیشگامان دریافت هزینه های اضافی از فروشندگان دانست. این تیم توسعه شخصیت ؛ آنها این راه حل را برای حمایت از صاحبان خود ارائه کردند. آنها اعلام کردند که فروشندگان ؛ هر معامله باید تا 10 of از فروش خود را به عنوان کمیسیون Safe Moon بازگرداند.

از این میزان ، 10 درصد شارژ می شود ، 5 درصد بین دارندگان فعلی Safe Moon توزیع می شود و 5 درصد باقی مانده ذخیره می شود و در فضایی خاص به نام حوضچه توکن استفاده می شود.

اما یکی از ویژگی های جالب Safe Moon سوزاندن دستی توکن ها است. برخی از رقبا یا توکن ها در دنیای رمزنگاری این فرایند را به طور خودکار و در زمان مشخص انجام می دهند ، اما SafeMoon توکن های خود را به صورت دستی می سوزاند. بیش از 400 تریلیون توکن SafeMoon توسط تیم توسعه SafeMon سوزانده شده است.

جالب است بدانید که اگر شما یکی از اولین خریداران سیف مون بودید ؛ تنها مدت کوتاهی پس از معرفی با افزایش قیمت این توکن ؛ 100 شما 1.5 میلیون دلار خواهد بود!

برنامه های آینده ماه امن

  • صدور کیف پول رسمی
  • انتشار یک بازی ویدیویی رسمی و یک برنامه ویژه
  • افتتاح صرافی رسمی به نام سیف مون

گاوصندوق را از کجا بخریم؟

شما می توانید Safe Moon را از طریق مبادله غیر متمرکز پنکیک خریداری کنید ، که البته برای کاربران مبتدی چندان مناسب نخواهد بود ، بنابراین شاید بهترین کار خرید از طریق ریال و صرافی های ایرانی باشد.

در بلغارستان ، برخی از سیستم عامل ها Safe Moon را خرید و فروش می کنند ، اما بسیاری از آنها نیست. همچنین توجه داشته باشید که فقط در مبادلات P2P یا همتا به همتا ، کاربران کیف پول مجاز به نگهداری دارایی ها و مبادلات خود هستند ، بنابراین مبادله ای را به عنوان آرزیف انجام این کار منطقی است (عضویت در Arzif) در حالی که Siphon در این پلتفرم در شبکه Binance موجود است و بنابراین هزینه های انتقال کمتری دارد. شما می توانید از طریق این پیوند عضو Arzif شوید و البته با استفاده از برنامه اندرویدی آن ویژگی های بهتری را تجربه کنید.

بنابراین ، اگر به Safe Moon ، Sheiba Floki ، Daddy Dodge ، Baby Dodge ، Wink ، Shiba Ino ، Kisho Ino و ،.

برنامه فوق العاده Arzif را از Google Play بارگیری کنید

برنامه فوق العاده Arzif را بارگیری کنید از مایکت

لینک دانلود مستقیم

نگاهی به سایفون و آینده آن برای اولین بار در اخبار فناوری و موبایل ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.