• خانه
  • اخبار
  • نوار وظیفه کاملاً جدید حساس به لمس با آخرین بررسی ویندوز 11 ارائه می شود

نوار وظیفه کاملاً جدید حساس به لمس با آخرین بررسی ویندوز 11 ارائه می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
نوار وظیفه کاملاً جدید حساس به لمس با آخرین بررسی ویندوز 11 ارائه می شود


قلم به تبلت دیجیتال.

بزرگنمایی / دستگاه های صفحه لمسی مانند سرفیس از برخی از ویژگی های جدید در آخرین نسخه های ویندوز 11 بهره خواهند برد. پیش نمایش (اعتبار: اندرو کانینگهام)

معروف است که مایکروسافت با ویندوز 8 به رابط صفحه نمایش لمسی مبتنی بر تبلت منتقل شده است و این شرکت تقریباً از آن زمان تقریباً تمام نسخه های اصلی ویندوز را صرف کرده است و به آرامی از این تصمیم دور شده است. این عقب نشینی در ویندوز 11 به اوج خود رسید، که به طور کامل آخرین بقایای حالت تبلت را که در ویندوز 10 باقی مانده بود، حذف کرد.

اما چند مجموعه اخیر از Windows 11 Insider Preview قابلیت های صفحه لمسی ویندوز 11 را افزایش داده است. و نسخه جدیدی که امروز منتشر شد، نوار وظیفه را برای صفحات لمسی به طور کامل بازبینی می کند.

ویندوز 11 در شکل فعلی خود، هنگام استفاده از دستگاه شما به عنوان تبلت، فضای بیشتری بین نمادها اضافه می کند، اما پیش نمایش جدید فراتر می رود. هنگام استفاده از برنامه‌ها، نوار وظیفه به نوار باریکی در پایین صفحه کوچک می‌شود: همچنان به اندازه‌ای بلند است که ساعت و نمادهای وضعیت شبکه، صدا و باتری شما را نشان دهد، اما تمام برنامه‌های پین‌شده و سایر قسمت‌های سیستم نمادها هستند. پنهان شده است. کشیدن انگشت از پایین صفحه به بالا یا بستن پنجره برنامه، نسخه جدید و بزرگ‌تری از نوار وظیفه را با آیکون‌ها و فاصله‌های بزرگ‌تر و مناسب‌تر با انگشت ظاهر می‌کند. پس از شروع برنامه، نوار وظیفه دوباره ناپدید می شود.

1 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات