• خانه
  • اخبار
  • نوار وظیفه ویندوز 11 برای افرادی که تعداد زیادی برنامه را باز می کنند بهتر می شود

نوار وظیفه ویندوز 11 برای افرادی که تعداد زیادی برنامه را باز می کنند بهتر می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
نوار وظیفه ویندوز 11 برای افرادی که تعداد زیادی برنامه را باز می کنند بهتر می شود


مایکروسافت در حال آزمایش روش جدیدی برای مدیریت نوار وظیفه با تعداد زیادی برنامه باز است.

بزرگنمایی / مایکروسافت در حال آزمایش روش جدیدی برای مدیریت نوار وظیفه با تعداد زیادی برنامه باز است. (اعتبار: مایکروسافت)

به نظر می رسد که ما وارد دوره ای از توسعه ویندوز شده ایم که می توانیم انتظار داشته باشیم چندین بار در سال ویژگی ها و ترفندهای جدیدی به سیستم عامل بیایند. برای این منظور، مایکروسافت به افزودن، حذف و به طور کلی آزمایش ویژگی‌ها و رابط کاربری ویندوز 11 از طریق کانال‌های Insider Preview ادامه می‌دهد.

جالب‌ترین افزونه‌ای که در مدتی پیش دیده‌ایم اکنون برای کاربران کانال توسعه‌دهنده آزمایشی عرضه شده است: یک نسخه تغییر یافته از نوار وظیفه با مدیریت بسیار بهبود یافته سرریز نماد برنامه زمانی که کاربران برنامه‌های زیادی را همزمان باز می‌کنند. روی یک دکمه بیضی در نوار وظیفه کلیک کنید و یک منوی سرریز آیکون جدید باز می شود و به شما امکان می دهد با هر یک از این نمادهای اضافی به همان روشی که اگر روی نوار وظیفه نشسته بودند تعامل داشته باشید.

این یک پیشرفت بزرگ نسبت به رفتار سرریز فعلی است، که فضا را برای یک نماد اختصاص می‌دهد تا نماد برنامه‌ای را که آخرین بار با آن تعامل داشتید نمایش دهد و بقیه در دسترس نیستند. این نماد به همراه نماد جدید بیضی در نوار وظیفه ظاهر می شود. مایکروسافت می گوید که نمادهای برنامه در ناحیه سرریز می توانند لیست های پرش و سایر میانبرهای سفارشی را مانند هر نماد برنامه دیگری در نوار وظیفه نمایش دهند.

2 پاراگراف باقی مانده را بخوانید | نظرات