• خانه
  • اخبار
  • نمای کلی استودیو: مانیتور اپل، که در آن “5K” قیمت را توصیف نمی کند

نمای کلی استودیو: مانیتور اپل، که در آن “5K” قیمت را توصیف نمی کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
نمای کلی استودیو: مانیتور اپل، که در آن "5K" قیمت را توصیف نمی کند


صفحه نمایش استودیو اپل.

بزرگنمایی / صفحه نمایش استودیو اپل. (اعتبار: اندرو کانینگهام)

از زمانی که اپل نمایشگر Pro Display XDR با قیمت 5000 دلار را در سال 2019 عرضه کرد، شایعات همچنان منتشر می شود مبنی بر اینکه این شرکت همچنین در حال برنامه ریزی یک صفحه نمایش مقرون به صرفه تر برای پر کردن جایگاه مشابه نمایشگر تاندربولت است. شما میتوانست Pro Display XDR را به مک بوک ایر متصل کنید که یک پنجم قیمت آن است و اپل همیشه سعی کرده است اشاره کند که مک بوک های M1 از نظر فنی قادر به کنترل وضوح صفحه نمایش 6K خود هستند. اما این دقیقاً یک پیشنهاد ارزشی جذاب نبود.

وارد صفحه نمایش جدید استودیو شوید. این نمایشگر با طراحی به شدت یادآور صفحه نمایش تاندربولت 2011 و نامی که به اواخر دهه 90 برمی گردد، به طور خاص برای هر کسی طراحی شده است که می خواهد یک صفحه نمایش 5K از یک iMac 27 اینچی گران قیمت و بدون کامپیوتر به او متصل شود. .

مطمئناً برای همه مناسب نیست، و با قیمت 1599 دلار، اولین صفحه نمایش خارجی نیست که من به صاحبان مک توصیه می کنم (مخصوصاً افرادی که مک مینی ارزان تر و مک بوک ایر رده آخر را ترجیح می دهند). اما همانطور که استقبال پرشور آن توسط چندین کارمند Ars نشان می دهد، مخاطبانی پیدا می کند زیرا مانیتور 5K اپل است و طراحی و ویژگی های آن یک گام محکم نسبت به نمایشگر 5K UltraFine ال جی است که اپل در چند سال گذشته فروخته است.

41 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات