• خانه
  • اخبار
  • نمای همه جانبه نقشه های گوگل بهترین حالت گرافیکی برای نقشه های گوگل است

نمای همه جانبه نقشه های گوگل بهترین حالت گرافیکی برای نقشه های گوگل است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
نمای همه جانبه نقشه های گوگل بهترین حالت گرافیکی برای نقشه های گوگل است


نمای همه جانبه نقشه های گوگل بهترین حالت گرافیکی برای نقشه های گوگل است

افزایش (اعتبار: Google)

برای اکثر برنامه‌ها، Google Maps یک برنامه مسطح و دوبعدی است و اگر دستگاه شما می‌تواند گرافیک‌های بیشتر و داده‌های کمی بیشتر را مدیریت کند، می‌توانید مجموعه داده‌های سه بعدی Google Earth را فعال کنید و ساختمان‌های سه بعدی دریافت کنید. در Google I/O، گوگل سطح جدیدی را اعلام کرده است که نوار لغزنده گرافیکی را در Google Maps به سمت بالا تبدیل می کند: نمای همه جانبه. وقتی در حال کاوش در یک منطقه در Google Maps هستید، این شرکت می‌گوید Immersive View به شما این احساس را می‌دهد که قبل از ورود به داخل، دقیقاً در آنجا هستید.

ویدیوی این ویژگی وحشی است. این اساساً نقشه های گوگل را به نسخه ای سه بعدی تبدیل می کند سیم سیتی با گرافیک AAA برای بازی های ویدیویی. ماشین های شبیه سازی شده ای در حال رانندگی در جاده ها هستند و پرندگان در آسمان پرواز می کنند. ابرها از بالای سرشان می گذرند و بر جهان سایه افکنده اند. آب و هوا شبیه سازی شده و آب دارای انعکاس واقعی است که با دوربین تغییر می کند. لندن حتی یک چرخ و فلک متحرک دارد که می چرخد.

گوگل نمی تواند چیزهایی مانند موقعیت های فردی پرنده را ردیابی کند (هنوز!)، اما بیشتر آن داده های واقعی است. اتومبیل ها سطوح فعلی ترافیک در یک خیابان معین را نشان می دهند. زمان نشان دهنده زمان واقعی است، حتی برای داده های تاریخی. خورشید در زمان واقعی با زمان روز حرکت می کند.

2 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات