• خانه
  • اخبار
  • نمایشگرهای جدید E Ink Gallery بالاخره می توانند کتابخوان های الکترونیکی تمام رنگی را خوب کنند

نمایشگرهای جدید E Ink Gallery بالاخره می توانند کتابخوان های الکترونیکی تمام رنگی را خوب کنند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
نمایشگرهای جدید E Ink Gallery بالاخره می توانند کتابخوان های الکترونیکی تمام رنگی را خوب کنند


فناوری صفحه نمایش E Ink's Gallery 3 می تواند خوانندگان الکترونیکی رنگی را کمتر از همیشه در معرض خطر قرار دهد.

بزرگنمایی / فناوری صفحه نمایش E Ink’s Gallery 3 می تواند خوانندگان الکترونیکی رنگی را کمتر از همیشه در معرض خطر قرار دهد. (اعتبار: E Ink)

کتاب‌خوان‌های الکترونیکی مانند Kindle Paperwhite آمازون عمر باتری فوق‌العاده‌ای دارند و چشم‌ها را راحت می‌کنند، اما هنوز یک نقطه ضعف بزرگ دارند: آنها فقط قادر به خروجی سیاه و سفید هستند. E Ink Corporation، شرکت پشتیبان فناوری صفحه‌نمایش که اکثر خواننده‌های الکترونیکی را تامین می‌کند، محصولات رنگی ارائه می‌دهد، اما بیشتر آنها از رنگ‌های عجیب، زمان‌های تازه‌سازی طولانی و تراکم پیکسل کم رنج برده‌اند.

این می تواند با معرفی گالری 3 تغییر کند، یک فناوری نمایش رنگی جدید با جوهر E که نوید تولید رنگ بهتر و زمان تازه سازی صفحه را به طور چشمگیری سریعتر از نسخه قبلی خود می دهد. اولین نمایشگر E Ink Gallery دو ثانیه طول کشید تا یک صفحه با محتوای سیاه و سفید و 10 ثانیه برای تازه کردن یک صفحه رنگی – اگر از آن برای نشانه ها استفاده کنید قابل قبول است، اما اگر در تلاش برای خواندن یک مجله یا یک رمان گرافیکی هستید، این یک ابدیت است. گالری 3 زمان تازه‌سازی را در سریع‌ترین حالت رنگی با کیفیت پایین فقط 0.5 ثانیه یا در حالت رنگ با کیفیت بالا 1.5 ثانیه را وعده می‌دهد.

تراکم پیکسل 300 PPI گالری 3 نیز قابل مقایسه با صفحه نمایش های خواننده الکترونیکی سیاه و سفید فعلی است و متن و تصاویر به طور قابل توجهی واضح تر از صفحه نمایش های قبلی 150pi به نظر می رسند. محتوای سیاه و سفید را می توان تنها در 0.35 ثانیه به روز کرد و صفحه نمایش ها همچنین از ورودی e-reader پشتیبانی می کنند که به شما امکان می دهد فایل های PDF و سایر اسناد را برجسته کنید.

4 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات