• خانه
  • اخبار
  • نقد: کتاب باب فت بسیار سرگرم کننده است، اما واقعاً Mandalorian 2.5 است.

نقد: کتاب باب فت بسیار سرگرم کننده است، اما واقعاً Mandalorian 2.5 است.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
نقد: کتاب باب فت بسیار سرگرم کننده است، اما واقعاً Mandalorian 2.5 است.


نقد: کتاب باب فت بسیار سرگرم کننده است، اما واقعاً Mandalorian 2.5 است.کتاب باب فت. “>

بزرگنمایی / تموئرا موریسون و مینگ نا ون (ظاهرا) در نقش بوبا فت و فنچ شاند بازی می کنند. کتاب باب فت. (اعتبار: دیزنی +)

چه زمانی کتاب باب فت جان فاورو، خالق این مجموعه که هنوز در حال تولید است، به شوخی سریال را اسپین آف نامید.ماندالوریان فصل 2.5. “معلوم شد که این واقعا شوخی نیست. منظورم این است که ما از قبل می دانستیم کتاب باب فت در همان جدول زمانی انجام خواهد شد. من فقط انتظار نداشتم که چهار قسمت در یک فصل هفت قسمتی، تمرکز به شدت از شخصیت نمادین Temuer Morrison – یعنی. ستاره ادعایی سریال – و دو قسمت بعدی بیشتر با شخصیت های مورد علاقه ما از ماندالوریان.

این یک انتخاب خلاقانه جالب بود که جرقه بحث های اینترنتی قابل توجهی را برانگیخت (و بیش از چند الگوی رفتاری تمسخر آمیز). خبر خوب این است که به طور کلی، کتاب باب فت هنوز هم یک جهنم بسیار سرگرم کننده است جنگ ستارگان ماجرا. و او فصل را با یک مجموعه اکشن پر اکشن و یک ساعته بست که در آن بوبا و متحدان مختلفش در یک نبرد اوج با اتحادیه نفرت انگیز پایک روبرو شدند – با یک گردهمایی صمیمانه برای اقدامات خوب.

خبر بد این است که سریال هرگز نفهمیده است که داستان چه کسی را می‌خواهد تعریف کند، و اساساً وعده‌های چهار قسمت اول را با ناکامی در توسعه شخصیت اصلی خود به هیچ وجه هدر داده است.

16 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات