• خانه
  • اخبار
  • نقد و بررسی: TMNT: Shredder’s Revenge یک بازی بازگشتی است که باید داشته باشید

نقد و بررسی: TMNT: Shredder’s Revenge یک بازی بازگشتی است که باید داشته باشید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
نقد و بررسی: TMNT: Shredder's Revenge یک بازی بازگشتی است که باید داشته باشید


نیم صدف های مورد علاقه همه بازگشته اند - و آنها اینجا هستند تا شکوه مبارزات آرکید دهه 90 را به دست آورند.

بزرگنمایی / نیم صدف های مورد علاقه همه بازگشته اند – و آنها اینجا هستند تا شکوه مبارزات آرکید دهه 90 را به دست آورند. (اعتبار: Dotemu / Tribute Games)

لاک پشت های نینجا: انتقام شرودر ممکن است بهترین بازی ویدیویی دو بعدی beat-’em-up باشد که تا کنون ساخته شده است. بسته به ترجیحات شما، ممکن است برای همیشه به رتبه 2 یا 3 در لیست شخصی شما بیفتد، اما همچنان آن را به بازی شگفت انگیزی تبدیل می کند و ارزش تولید آن و عامل سرگرم کننده بازی های گروهی در ژانر غیر قابل مقایسه است. .

از زمانی که نسخه خود را دریافت کردم، چهار بار کمپین بازی را تکمیل کردم و جلسات گیم پلی را با تعدادی از دوستانم میزبانی کردم، و هنوز از سرگرمی های پیشنهادی خسته نشده ام. انتقام شرودر تمام چیزی است که من در دنباله بازی لاک پشت های نینجا می خواستم: دسترسی فوری، فوق العاده متحرک، سرگرم کننده و مجهز به سیستم های مکانیکی کافی برای بازگرداندن رضایت بخش شما به آنها.

فراتر قهرمانان نگهبانبعد از 2007 TMNT

بازی با یک معرفی انیمیشن سبک کلاسیک برای آهنگ اصلی سریال تلویزیونی شروع می شود (متاسفانه بازنویسی شده است، اما مایک پاتون از Faith No More در آواز وجود دارد که عالی است.)

بازی با یک معرفی انیمیشن سبک کلاسیک برای آهنگ اصلی مجموعه شروع می شود (متاسفانه بازنویسی شده است، اما مایک پاتون از Faith No More در آواز وجود دارد که عالی است.) (اعتبار: Dotemu / Tribute Games)

انتقام شرودر تبدیل به یک دوره 32 بیتی از هنر پیکسلی با کیفیت بالا و متحرک با دقت – شاید یک نسل زودتر از موارد مورد علاقه مانند قهرمانان نگهبان– و دنیایی را تصور کنید که در آن کونامی به ساخت بازی های آرکید TMNT ادامه می دهد. بازی جدید این هفته که برای ویندوز، ایکس‌باکس، پلی‌استیشن و سوییچ منتشر شده است، مسیری را که ممکن است این سری به یک جهان جایگزین تحت سلطه‌ی متناوب حرکت کرده باشد، تصور می‌کند.

من یک نسخه در صفحه عنوان بازی می خواهم که بدون متن باشد.  این طراحی عالی به نظر می رسد و من نسخه پیکسلی را به نسخه ای که روی جعبه فیزیکی بازی کشیده شده است ترجیح می دهم.

من یک نسخه در صفحه عنوان بازی می خواهم که بدون متن باشد. این طراحی عالی به نظر می رسد و من نسخه پیکسلی را به نسخه ای که روی جعبه فیزیکی بازی کشیده شده است ترجیح می دهم. (اعتبار: Dotemu / Tribute Games)

همانطور که مشخص است، توسعه دهندگان اصلی این بازی جدید مفهومی مشابه را 15 سال پیش آزمایش کردند. فقط زنگ زد TMNT برای Game Boy Advance، بسیار شبیه بازی‌های دوران اوج بازی‌های آرکید این سری به نظر می‌رسید که با سیستم شمارنده ترکیبی رضایت‌بخش و کمی دنبال کردن امتیازات تجربه بهبود یافته است. متأسفانه این بازی جامد 2007 در دنیای بازی های قابل حمل گم شد که به نینتندو DS منتقل شد.

20 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات