• خانه
  • اخبار
  • نقد و بررسی: Stanley Parable: Ultra Deluxe یک بازی ضروری برای طرفداران کمدی است

نقد و بررسی: Stanley Parable: Ultra Deluxe یک بازی ضروری برای طرفداران کمدی است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
نقد و بررسی: Stanley Parable: Ultra Deluxe یک بازی ضروری برای طرفداران کمدی است


نقد و بررسی: Stanley Parable: Ultra Deluxe یک بازی ضروری برای طرفداران کمدی استتمثیل استنلی: فوق العاده لوکس محتوای جدید خود را پنهان می کند؟ “>

بزرگنمایی / اوم … دقیقا کجا تمثیل استنلی: فوق العاده لوکس برای پنهان کردن محتوای جدیدش؟ (اعتبار: Crows Crows Crows)

یازده سال پس از اولین حضور او به عنوان یک نیمه عمر مد، تمثیل استنلی یکی از جالب ترین و تفرقه انگیزترین بازی های ویدیویی اوایل دهه 10 باقی مانده است. با این حال، ممکن است بازیکنان نسبت به این ماد یا خود راه اندازی آن در Steam در سال 2013 احساس کنند، حداقل یک بازی کمدی بسیار منحصر به فرد بود.

بررسی من از نسخه Steam 2013 عمدتاً عالی بود. این اثر از جانب سام ماچکووِک جوان‌تر است، نویسنده‌ای که هنوز از مفاهیمی در بازی‌های ویدیویی مانند روایت دوم شخص و ناهماهنگی دیوانه‌کننده شگفت‌زده و خوشحال می‌شود.

شما نمی توانید بدون دکمه انتخاب کنید، درست است؟  در اینجا، چند دکمه داشته باشید.

شما نمی توانید بدون دکمه انتخاب کنید، درست است؟ در اینجا، چند دکمه داشته باشید. (اعتبار: Crows Crows Crows)

تمثیل استنلیمانند بسیاری از بازی‌های دیگر دوران خود، توهم «انتخاب» را در بازی‌های ویدیویی بررسی می‌کند. بیشتر TSP برجسته شد. در حالی که “لطفا” در آن دوران می چرخید BioShock برای تشدید درام در نظر گرفته شده بود، TSP وارد قلمرو کمدی تاریک شد. فیلمنامه و پیشرفت او شباهت هایی به بازی هایی از این دست داشت خاص عملیات: خطاما بر خلاف همتایان خود، TSPتمایل به غافلگیری بازیکنان حتی پس از آگاهی از شوخی اصلی باقی ماند: اینکه انتخاب آنها بی معنی است. شوخ طبعی او هم در مورد تازگی و هم در مورد حذف شتاب از تبدیل بازی های دیگر به مفهوم بود.

21 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات