• خانه
  • اخبار
  • نقد و بررسی: Space Force S2 جادوی کمدی خود را حفظ می کند، اما درخشش خود را از دست می دهد

نقد و بررسی: Space Force S2 جادوی کمدی خود را حفظ می کند، اما درخشش خود را از دست می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
نقد و بررسی: Space Force S2 جادوی کمدی خود را حفظ می کند، اما درخشش خود را از دست می دهد


(Lr) بن شوارتز در نقش تونی اسکاراپیدوکی.  تاونی نیوسام در نقش آنجلا علی؛  استیو کارل در نقش ژنرال مارک نایرد؛  جیمی او یانگ در نقش دکتر چان کایفان;  دان لیک در نقش سرتیپ بردلی گرگوری؛  دیانا سیلور در نقش ارین نایرد؛  و جان مالکوویچ در نقش دکتر آدریان مالوری.

بزرگنمایی / (Lr) بن شوارتز در نقش تونی اسکاراپیدوکی. تاونی نیوسام در نقش آنجلا علی؛ استیو کارل در نقش ژنرال مارک نایرد؛ جیمی او یانگ در نقش دکتر چان کایفان; دان لیک در نقش سرتیپ بردلی گرگوری؛ دیانا سیلور در نقش ارین نایرد; و جان مالکوویچ در نقش دکتر آدریان مالوری. (اعتبار: نتفلیکس)

کمدی پوچ نتفلیکس نیروی کیهانی مورد علاقه Ars در سال 2020 بود، و به راحتی در لیست سالانه بهترین برنامه های تلویزیونی ما جای گرفت. ما از طنز حیله گرانه نمایش، تنظیمات پوچ و قلب غیرمنتظره خوشمان آمد. او سرانجام با فصل دوم بازگشته است، و در حالی که بسیاری از جادوی قدیمی دست نخورده باقی مانده است، شروع به از دست دادن بخشی از درخشش خود کرده است – شاید به این دلیل که ما به جای ده قسمت فقط هفت قسمت داریم (متشکرم، یک بیماری همه گیر بی پایان).

(اسپویل برای S1 در زیر.)

همانطور که قبلاً گزارش شده بود، این سریال توسط استیو کارل و گرگ دانیلز (که همچنین سازنده هستند پارک ها و تفریحات و بارگذاری). نیروی کیهانی او تا حدی از اعلام دولت ترامپ مبنی بر ایجاد یک نیروی فضایی ملی الهام گرفت. کارل نقش ژنرال چهار ستاره مارک نایرد، خلبانی آراسته با آرزوی فرماندهی نیروی هوایی را بازی می کند.

10 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات