• خانه
  • اخبار
  • نقد و بررسی: Sonic Origins یک نمونه غم انگیز از یک کلاسیک خوب است که توسط طمع نابود شده است

نقد و بررسی: Sonic Origins یک نمونه غم انگیز از یک کلاسیک خوب است که توسط طمع نابود شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
نقد و بررسی: Sonic Origins یک نمونه غم انگیز از یک کلاسیک خوب است که توسط طمع نابود شده است


نقد و بررسی: Sonic Origins یک نمونه غم انگیز از یک کلاسیک خوب است که توسط طمع نابود شده استریشه های صوتی همراه با چندین سریال کاملا جدید و انیمیشن خوب. اما آیا آنها مقیاس را برای ساخت این مجموعه 40 دلاری کج کردند؟ (اسپویل: نه.) “>

بزرگنمایی / ریشه های صوتی همراه با چندین سریال کاملا جدید، انیمیشن زیبا. اما آیا آنها مقیاس را برای ساخت این مجموعه 40 دلاری کج کردند؟ (اسپویلر: خیر) (اعتبار: سگا)

در اینجا یک نسخه بازی از “حدس بزنید چند توپ آدامس در شیشه وجود دارد” آمده است: سگا چند بار اولین نسخه را دوباره منتشر کرده است. سونیک جوجه تیغی بازی؟

اگر شش کالسکه در یکی از سگا جنسیس و مگا درایو در دهه 90 را نادیده نگیریم، پاسخ چیزی نزدیک به 30 پرتاب است. این شماره شامل یک پورت نسخه خانگی برای بازی های آرکید از اوایل دهه 90 است سونیک جام مجموعه‌ای برای Sonic Saturn گرسنه، نسخه‌های روی پلتفرم‌های مختلف تلفن همراه، جعبه‌های تلویزیون چندگانه Plug-and-Play و نسخه‌ای که می‌توان آن را منحصراً در خودروهای تسلا بازی کرد. بسیاری از این نسخه ها همراه با سایر بازی های سونیک 16 بیتی عرضه شدند.

Всяка игра получава собствен вход в интерфейса на менюто <em>ریشه های صوتی</em>. “src =” https://cdn.arstechnica.net/wp-content/uploads/2022/06/sonic-map-980×551.jpg “></p><p class=هر بازی ورودی خاص خود را دریافت می کند ریشه های صوتی رابط منو (اعتبار: سگا)

آیا باید یکی از 30 روش دیگر یا بیشتر را برای اجرای نمایش در طول سالها از دست داده باشید – یا بچه هایی داشته باشید که خیلی می خواهند سونیک تا حد امکان پس از تماشای فیلم های اکشن سریال –ریشه های صوتی اواخر این هفته برای رایانه های شخصی و تمام خانواده های کنسول عرضه می شود. متأسفانه، من این مجموعه 40 دلاری (یا، صادقانه بگویم، تا 48 دلار) از بازی های 16 بیتی Sonic را بررسی می کنم، نه به خاطر عالی بودن، بلکه به دلیل عجیب بودن.

۲۲ پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات