• خانه
  • اخبار
  • نقد و بررسی: Obi-Wan Kenobi با خرید ماقبل تاریخ در محدوده خود شروع به کار کرد

نقد و بررسی: Obi-Wan Kenobi با خرید ماقبل تاریخ در محدوده خود شروع به کار کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
نقد و بررسی: Obi-Wan Kenobi با خرید ماقبل تاریخ در محدوده خود شروع به کار کرد


نقد و بررسی: Obi-Wan Kenobi با خرید ماقبل تاریخ در محدوده خود شروع به کار کرداوبی وان کنوبی. “>

بزرگنمایی / اوان مک گرگور می درخشد اوبی وان کنوبی. (اعتبار: لوکاس فیلم)

در حالی که دیزنی + -ification از جنگ ستارگان سال گذشته بیشتر برای هواداران خوب بود کتاب باب فت دیدم که فرنچایز به دوره انتظار منتقل شد. او جایی در وسط فرود آمد ماندالوریان و جنگ های کلون بدون فضای گیرا و غربی احترام به اولی یا طرفداران بی عیب و نقص دومی.

بهترین چیزی که میتونم بگم اوبی وان کنوبیدو قسمت اولش که دیشب در دیزنی + (یک سری شش قسمتی) پخش شد، این است که احساس می‌کند خودش جداست. جنگ ستارگان نشان می دهد، شاید جایی نزدیک تر به روند کارآگاهی دهه 70 قرن گذشته. شما نگاه را می دانید: پلیس خسته از این مزخرفات خسته شده است، او نشان را قطع می کند، می گوید که ادامه داده است، اما هنوز در یک شکست دائمی گیر کرده است که باعث می شود ماشه را بکشد تا دوباره به نبرد بازگردد.

این فرمول به بازیگر اصلی و تیم سازنده جهان نیاز دارد تا طرفداران آزمایش دیگری را روی فرمول تماشا کنند – که، اجازه دهید واضح بگوییم، چندان دور نیست. ماندالوریان آب های خود را در یک ماجراجویی متحول کننده زندگی طناب بزنید. خوشبختانه، ایوان مک گرگور به عنوان قهرمان داستان در کشتی باقی می ماند اوبی وان کنوبی– و او را می بیند که اجرای اوبی وان را به جذابیت و وزن بازیگر اصلی قهرمان، سر الک گینس نزدیکتر می کند.

10 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات