• خانه
  • اخبار
  • نقد و بررسی Nintendo Switch Sport: Wii چیزی بهتر از آن می‌خواهد

نقد و بررسی Nintendo Switch Sport: Wii چیزی بهتر از آن می‌خواهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
نقد و بررسی Nintendo Switch Sport: Wii چیزی بهتر از آن می‌خواهد


نقد و بررسی Nintendo Switch Sport: Wii چیزی بهتر از آن می‌خواهدWii S– اوم، یعنی نینتندو سوییچ ورزشی. “>

بزرگنمایی / خوش آمدید به دنیای Wii S– اوه، اوم، یعنی، نینتندو سوییچ ورزشی. (اعتبار: نینتندو)

Wii Sports مرده؛ زنده باد نینتندو سوییچ ورزشی.

برای سال‌های زیادی از زندگی سوییچ، نینتندو سرانجام تصمیم گرفته است که رویکرد بی‌دیده و متحرک خود به ورزش ادامه دهد، حتی اگر خانه اصلی Wii دیگر حفظ نشود. اما در یک نام چیست؟ آیا کلمات «نینتندو» و «ورزشی» برای اشاره به ادامه سبک، مکانیک و سرگرمی سریال کافی است؟

این هفته یاد گرفتیم که در سطحی سطحی، چیزها کاملا آشنا به نظر می رسند. اما در حالی که نینتندو سوییچ ورزشی گاهی اوقات احساس راحتی و دسترسی دارد، هیچ راهی برای دور زدن “سوئیچ” تاسف بار در جهت سریال وجود ندارد.

دیسک منصوب شده توسط انتخاب ورزش

Гледайте други онлайн <em>NSS</em> بازیکنان پس از اتمام نوبت بولینگ خود، زیرا حالت پیش فرض بهترین حالت از 16 نبرد سلطنتی است. jpg “></p><p class=دیگران را آنلاین تماشا کنید NSS بازیکنان پس از تکمیل نوبت بولینگ خود، زیرا حالت پیش فرض بهترین حالت 16 نبرد سلطنتی است.

به نحوی، NSS مسیری را که از سال 2006 طی کرده است را دنبال می کند Wii Sports. اگر شما یکی از تقریباً 82 میلیون نفری هستید که نسخه اصلی را بازی کرده‌اند، تمرین را می‌دانید: کنترل‌های ترافیک در شش بازی ورزشی بی‌صدا و آسان برای بازی حاکم است و بازیکنان یک آواتار متحرک را برای نشان دادن مچ دست خود انتخاب می‌کنند. در تلویزیونش تکان می خورد اگر شما آن را دوست ندارید NSSبا آواتارهای تنظیم‌شده، می‌توانید یک Mii قدیمی از دوران Wii را انتخاب کنید (در اینجا نحوه ایجاد آن را در سوییچ خود بیاموزید) و به سال 2006 ارسال کنید.

30 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات