• خانه
  • اخبار
  • نقد و بررسی: Mario Strikers: Battle League ممکن است بازی تابستان باشد

نقد و بررسی: Mario Strikers: Battle League ممکن است بازی تابستان باشد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
نقد و بررسی: Mario Strikers: Battle League ممکن است بازی تابستان باشد


ماریو تمام تلاشش را می کند

بزرگنمایی / ماریو بهترین تاثیر “انیمه ورزشی” خود را می گذارد.

در مورد بازی های ویدیویی ورزشی، من معتقدم که هر چه دیوانه تر باشند، بهتر است. اگر من یک بازی می‌خواهم که تمام جزئیات یک ورزش واقعی را به طور دقیق و معتبر ثبت کند، فقط بیرون می‌روم و خودم آن ورزش را انجام می‌دهم یا شاید شاهد انجام همین کار برخی حرفه‌ای‌ها باشم. در نسخه مجازی، من می‌خواهم این ورزش را با ویژگی‌هایی که در یک زمین بازی واقعی غیرممکن است، تقویت کند.

مانند پیشینیان خود، Mario Strikers: Battle League این بازی ویدیویی فانتزی ورزشی را به خوبی انجام می دهد و آنچه را که اساساً هست ارائه می دهد کارت سوپر ماریو نسخه فوتبال ساده و در حالی که بازی دارای برخی مشکلات تعادلی است (به خصوص در حالت تک نفره)، به طور کلی، این یک رویکرد دیوانه وار و سرگرم کننده برای ورزش است که به راحتی می تواند یک جامعه آنلاین قوی را برای بسیاری از بازیکنان حفظ کند.

هر چه چیزها بیشتر تغییر کنند

اگه اورجینال رو بازی کردی Super Mario Strykers در GameCube یا دنباله آن در سال 2007 در Wii، شما اصول اولیه را در اینجا می دانید. در حالی که این بازی ظاهراً یک بازی فوتبال چهار بر چهار (بدون امکان خروج توپ از محدوده) است، بیشتر شبیه یک ناک دان است که در آن یک جنگجو را می کشد.

18 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات