• خانه
  • اخبار
  • نقد و بررسی: Bigbug یک کمدی درخشان است که روحیه را بالا می برد و چشم ها را کور می کند

نقد و بررسی: Bigbug یک کمدی درخشان است که روحیه را بالا می برد و چشم ها را کور می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
نقد و بررسی: Bigbug یک کمدی درخشان است که روحیه را بالا می برد و چشم ها را کور می کند


روبات‌های خانگی گروهی از ساکنان حومه شهر را در خانه‌ای حبس می‌کنند تا از آن‌ها در برابر قیام اندرویدی‌ها محافظت کنند. حشره بزرگفیلمی جدید از کارگردان فرانسوی ژان پیر جون.

در هالیوود در مورد پلتفرم‌های استریم مانند نتفلیکس، آمازون استودیو و هولو بحث‌های زیادی وجود داشته است و از نمایش ساده فیلم‌ها به تولید واقعی آن‌ها می‌گذرد. به طور کلی، من فکر می‌کنم پیشرفت مثبت است، به‌ویژه برای فیلم‌های نوآورانه با بودجه متوسط ​​که هرگز نور روز را نخواهند دید. مثال: بدون نتفلیکس، شاید هرگز این امتیاز را نداشتم که شگفت‌انگیز را تماشا کنم حشره بزرگجدیدترین فیلم ژان پیر جون کارگردان فرانسوی.

(برخی اسپویل در زیر، اما بدون افشاگری عمده.)

هر فیلم جدیدی از Jeunet لذتی بی چون و چرا دارد. من از طرفداران اولین فیلم بلند درخشان او، کمدی سیاه پسا آخرالزمانی (بسیار) تاریک ۱۹۹۱ بودم. غذاهای لذیذ، کارگردانی مشترک با مارک کارو. ساکنان یک خانه متروکه در فرانسه مجبورند برای گوشت به قصابی به نام کلاپ (ژان کلود دریفوس) که مغازه ای در طبقه همکف دارد تکیه کنند، زیرا غذا بسیار کمیاب است. منبع این گوشت؟ کلاپت مردان ناامید را به عنوان نیروی کار ارزان استخدام می کند، سپس آنها را می کشد و با چاقو می زند.

16 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات