• خانه
  • اخبار
  • نقد و بررسی: لایت یار پیکسار پتانسیل خود را برای راه اندازی مجدد داستان های علمی تخیلی هدر می دهد

نقد و بررسی: لایت یار پیکسار پتانسیل خود را برای راه اندازی مجدد داستان های علمی تخیلی هدر می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
نقد و بررسی: لایت یار پیکسار پتانسیل خود را برای راه اندازی مجدد داستان های علمی تخیلی هدر می دهد


نقد و بررسی: لایت یار پیکسار پتانسیل خود را برای راه اندازی مجدد داستان های علمی تخیلی هدر می دهدداستان اسباب بازی قبل از خرید نسخه اسباب بازی شیرین شخصیت Buzz را دیده اید. آیا با من می مانی؟ بله، فیلم جدید پیکسار این هفته عجیب است

بزرگنمایی / این Buzz Lightyear قرار است نسخه “واقعی” شخصیتی باشد که در آن افراد واقعی زندگی می کنند داستان اسباب بازی قبل از خریدن نسخه اسباب بازی شیرین شخصیت Buzz را دیدید. آیا با من می مانی؟ بله، فیلم جدید پیکسار این هفته عجیب است. (اعتبار: دیزنی / پیکسار)

هالیوود تعدادی فیلم ابرقهرمانی، علمی تخیلی و “منشا” فانتزی تولید کرده است که جدول زمانی سریال را به عقب برمی گرداند تا به شخصیت محبوب تر نگاه کند. اما مطمئن نیستم که ما تا به حال فیلمی دیده باشیم که زحمت بیان داستان منشأ خود را … اسباب بازی ساخته شده در یک جهان خیالی را متحمل شود.

این هفته است سال روشن این است: یک فیلم تخیلی که توضیح می دهد که چرا یک اسباب بازی تخیلی ایجاد شده است یکی دیگر فیلم تخیلی خیلی جدی داستان اسباب بازی پیکسار می‌گوید، شخصیت Buzz Lightyear، پر از عبارات و ترفندهای ضبط شده برای عمل کردن با لباس فضایی پلاستیکی‌اش، در اصل یک شخصیت کارتونی کودکانه نبود. اسباب بازی مورد علاقه ما در واقع یک نسخه اسباب بازی از یک شخصیت علمی تخیلی جدی “زنده” بود – یا حداقل به روشی زندگی می کرد که اندی یک شخص “واقعی” بود. داستان اسباب بازی جهان.

الدربری گمشده به نظر می رسد - از یک جهت.

الدربری گمشده به نظر می رسد – از چند جهت. (اعتبار: دیزنی / پیکسار)

بخشی از من امیدوار بود که چنین تغییری در یک شخصیت تخیلی موجود به پیکسار اجازه دهد تا یک الهام کلاسیک علمی تخیلی را آزاد کند. اما این نیست سال روشن این فیلم جدید که به طور انحصاری در سینماها نمایش داده شد، چندان دور از ادای احترام به فیلم‌های پرفروش گذشته نیست که مرزهای ارائه شده در تریلر را جابجا می‌کنند.

14 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات