• خانه
  • اخبار
  • نقد و بررسی فیلم Sonic 2: فیلم امسال سوپر ماریو دارای یک نوار تمیز کننده جدید است

نقد و بررسی فیلم Sonic 2: فیلم امسال سوپر ماریو دارای یک نوار تمیز کننده جدید است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
نقد و بررسی فیلم Sonic 2: فیلم امسال سوپر ماریو دارای یک نوار تمیز کننده جدید است


اسکرین شات از فیلم آینده Sonic 2.

بزرگنمایی / ناکلز و سونیک. (اعتبار: پارامونت / سگا)

Sonic the Hedgehog 2 سریعترین و سرگرم کننده برای همه فیلم است که اولین اکشن است سونیک فیلم باید باشد او به بازی ها و کمیک های اصلی وفادار است، بدون اینکه از هیبت خجالت بکشد. بهترین خنده او برنده است. جسورانه ترین خنده او به راحتی از بین می رود. و در حالی که جیم کری با یک چرخش دیوانه‌وار خوب به عنوان یک شخصیت شرور بازمی‌گردد، بقیه عوامل تولید برای دمیدن در لحظاتی غیر از کری قدم گذاشته‌اند.

به نحوی، سونیک 2 است بهتر نسبت به. تا پوکمون: کارآگاه پیکاچو، اقتباس بازی زنده مورد علاقه قبلی من. شخصیت سونیک در نهایت دارای یک گروه پویا برای جهش است. بالاخره این دو فیلم بر اساس کیفیت بازی-فیلم با هم سازگار هستند که خوب است. سونیک 2 برای فیلم های خانوادگی گزینه بهتری نسبت به هر کدام از آنها است من نفرت انگیز فیلم ها، حتی اگر یک پیروزی سینمایی نباشد.

در نهایت سونیک گیم پلی مخصوص به خود را دارد

جیم کری در نقش دکتر روباتنیک، که در اینجا در حال نوشیدن چای، نوشیدن لاته دیده می شود.

جیم کری در نقش دکتر روباتنیک، که در اینجا در حال نوشیدن چای، نوشیدن لاته دیده می شود. (اعتبار: پارامونت / سگا)

فیلم اول زمان زیادی را به پس‌زمینه سونیک اختصاص داد که جوجه تیغی قهرمان ما را با نژاد جغدهای جادویی در سیاره‌ای دور از زمین مرتبط می‌کند. سونیک 2 او به وضوح از این موضوع درس گرفته است. کری فیلم را با داستان خود باز می کند و طرح اصلی فیلم جدید را توضیح می دهد (Robotnik قبلاً توسط سونیک شکست خورده بود، در یک سیاره دور دیگر به دام افتاده بود و اکنون می خواهد انتقام بگیرد) به گونه ای که هرگز بینندگان را مجبور به بازدید از ویکی پدیا نمی کند. کری به یاد می آورد که چرا شوق تبهکاران فیلم دهه 60 او بهترین اتفاقی است که برای شخصیت دکتر روباتنیک رخ داده است.

8 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات