• خانه
  • اخبار
  • نقد و بررسی بازی Gran Turismo 7 – افسانه 25 ساله می شود

نقد و بررسی بازی Gran Turismo 7 – افسانه 25 ساله می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
نقد و بررسی بازی Gran Turismo 7 - افسانه 25 ساله می شود


نقد و بررسی بازی Gran Turismo 7 - افسانه 25 ساله می شودگرن توریسمو یکی از موفقیت های برجسته پلی استیشن اصلی بود. اکنون GT7 برای کنسول های فعلی سونی آماده است

بزرگنمایی / در سال 1997 گرن توریسمو یکی از موفقیت های برجسته پلی استیشن اصلی بود. اکنون، GT7 برای کنسول های فعلی سونی آماده است. (اعتبار: سونی)

آیا باورتان می شود که بیش از هشت سال از آخرین پری گذشته می گذرد گرن توریسمو بازی؟ در واقع با کی شوخی می کنم – طرفداران سریال به انتظارهای طولانی بین قسمت ها عادت کرده اند. این انتظار تقریباً به پایان رسیده است، زیرا در روز پنجشنبه، گرن توریسمو 7 برای کنسول های پلی استیشن 5 و پلی استیشن 4 می رسد.

انتظاری پر از ترس بود. با اينكه GT عناوین چند وقت پیش در رتبه بندی بسیار غیرعلمی من از بازی های مسابقه ای کنسول بیش از حد نشان داده شدند، برخی از بخش های فرنچایز Polyphony Digital به خوبی بقیه نبودند – به شما نگاه می کنم، GT5. اما آن زمان بود، و اکنون نیز هست، و نسل جدیدی از سخت افزار برای نشان دادن واقع گرایی خیره کننده علامت تجاری نمایش وجود دارد.

GT7 نشان می دهد که Polyphony Digital ارتباط خود را از دست نداده است. جای پیشرفت وجود دارد – تاریخ نشان می دهد که به روز رسانی ها در طول زمان اتفاق می افتد – و شکی نیست که بازی در PS5 که به سختی پیدا می شود بهتر از PS4 معمولی تر اجرا می شود. اما در زمان محاکمه، GT7 یک بازی مسابقه‌ای است که معادل یک غذای راحت است که از یک دستور تهیه می‌شود، که طی 25 سال کامل شده است، اما برای نسل 4K به‌روزرسانی شده است.

35 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات