منو سایت

  • خانه
  • نصب ویندوز 11 روی رایانه های قدیمی ، قابلیت به روزرسانی آن را غیرفعال می کند!

نصب ویندوز 11 روی رایانه های قدیمی ، قابلیت به روزرسانی آن را غیرفعال می کند!

 تاریخ انتشار :
/
  دسته‌بندی نشده

دیروز ، مایکروسافت تغییرات در لیست پردازنده های مورد نیاز برای نصب ویندوز 11 را اعلام کرد. انتشار این خبر خوب بود. از آنجا که این شرکت اساساً اعلام کرد که در صورت عدم دسترسی به پردازنده های پشتیبانی شده ، کاربران همچنان می توانند ویندوز 11 را بر روی رایانه های قدیمی خود نصب کنند. با این حال ، مایکروسافت تضمین نمی کند که این کار کند.

صادقانه بگویم ، این خبر به عنوان یک تحول مثبت به نظر می رسید. اما بدیهی است که مشکل دیگری نیز وجود دارد که مصرف کنندگان با آن روبرو هستند. نکته مهم این است که عدم پشتیبانی رایانه از ویندوز 11 (به دلیل استفاده ناسازگار از CPU یا استفاده از TPM 1.2 به جای TPM 2.0) به این معنی است که کاربران نمی توانند به روزرسانی های این سیستم عامل را دریافت کنند.

اگر ویندوز 11 را با موفقیت در رایانه پشتیبانی نشده خود نصب کنند ، کاربران همچنان قادر خواهند بود از این سیستم عامل استفاده کنند. اما این افراد نباید دریافت به روزرسانی های جدید را از طریق ابزار Windows Update فراموش کنند.

با این حال ، برخی از کاربران دریافت به روز رسانی به بهانه استفاده از ویژگی های جدید را ممکن نمی دانند. اما باید در نظر داشت که این به روز رسانی ها بسیاری از اشکالات و حفره های امنیتی خطرناک را برطرف کرده اند و از این نظر بسیار مهم هستند. بنابراین ، رد آنها به این معنی است که مصرف کنندگان از این تهدیدها مصون نیستند.

با این حال ، مجوز ویندوز 11 به دستگاه های پشتیبانی نشده احتمالاً راهی برای اندازه گیری هزینه ارتقاء رایانه برای استفاده از آن سیستم عامل است. با این حال ، اگر امکان ارتقاء رسمی رایانه به ویندوز 11 وجود ندارد ، کاربران باید توضیحات بالا را در نظر بگیرند.

نصب ویندوز 11 بر روی رایانه های قدیمی باعث از کار افتادن ویژگی به روزرسانی می شود! اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.