• خانه
  • اخبار
  • نشت Google Pixel Watch دارای طراحی گرد و تمام شیشه ای است

نشت Google Pixel Watch دارای طراحی گرد و تمام شیشه ای است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
نشت Google Pixel Watch دارای طراحی گرد و تمام شیشه ای است


رندر رسمی ایوان بلاس.

بزرگنمایی / رندر رسمی ایوان بلاس. (اعتبار: 91 موبایل)

گوگل هشت سال است که در حال ساخت یک پلتفرم ساعت هوشمند است و هرگز حفظ این پلتفرم نرم افزاری با سخت افزار مارک گوگل را مناسب ندیده است. یک روز، در نهایت، ممکن است تغییر کند، و امسال شایعات داغ تر از همیشه می شوند. Pixel Watch ممکن است بالاخره بیاید.

آخرین خبر این است که منبع مشهور ایوان بلاس تصویری رسمی از قاب ساعت ساخته است. نشت Blass با تصاویر قبلی از Front Page Tech همزمان است. گزارشی از Business Insider در اواخر سال گذشته نیز گفته بود که Pixel Watch می‌تواند در بهار عرضه شود، و 9to5Google اخیرا متوجه شده است که Google بخش «ساعت‌ها» را به فروشگاه Google اضافه کرده است. به نظر می رسد ما واقعاً می توانیم در مورد این ساعت Google I / O 2022 بشنویم.

یکی از اطلاعات فاش شده در صفحه اول Tech.  ادعا می شود که این تصویری است که توسط گوگل گرفته شده است، نه یک رندر بازسازی شده.

یکی از اطلاعات فاش شده در صفحه اول Tech. ادعا می شود که این تصویری است که توسط گوگل گرفته شده است، نه یک رندر بازسازی شده. (اعتبار: فن صفحه اول)

جدا از این واقعیت که اسم رمز آن «روهان» است و با نسخه جدید سیستم عامل Wear OS گوگل عرضه خواهد شد، تقریباً هیچ چیز در مورد ساعت نمی دانیم. یکی از مشکلات فلج کننده Wear OS در طول سال ها عدم وجود یک SoC توانمند برای یک ساعت هوشمند است، بنابراین هر تراشه ای که در Pixel Watch قرار می گیرد خبر فوری خواهد بود. اپل یک شرکت طراحی تراشه داخلی دارد که می‌تواند سال‌ها عمر باتری و بهبود قدرت پردازش را به طور قابل‌اطمینانی به اپل واچ ارائه دهد. بسیاری از دلایلی که Wear OS نمی تواند رقابت کند این است که کوالکام از بازار ساعت های هوشمند قدردانی نکرده است و سال ها صرف فروش همان تراشه اصلی به OEM ها بدون بهبود عملکرد کرده است.

6 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات