منو سایت

  • خانه
  • نسل سوم ایرپاد اپل احتمالاً در رویداد این شرکت در 26 اکتبر رونمایی می شود

نسل سوم ایرپاد اپل احتمالاً در رویداد این شرکت در 26 اکتبر رونمایی می شود

 تاریخ انتشار :
/
  دسته‌بندی نشده

اپل به تازگی به طور رسمی تأیید کرد که رویداد بعدی این شرکت با نام Unleashed در 18 اکتبر (26 اکتبر) برگزار می شود. اکنون تقریباً قطعی است که نسل بعدی تراشه سری M اپل بر اساس معماری ARM ، احتمالاً M1X ، و مدلهای 14 و 16 اینچی لپ تاپ های جدید MacBook Pro ستاره های این رویداد خواهند بود. اکنون گوینده ID PandaIsBald از طریق حساب Weibo خود اعلام کرد که پس از مدت ها انتظار ، سرانجام نسل سوم ایرپادهای اپل در همان رویداد ارائه می شود.

مدل معمولی و غیرحرفه ای ایرپاد 2 از مارس 2019 در بازار بوده و نیاز به معرفی یک مدل به روز شده بدیهی به نظر می رسد. طبق پیش بینی های قبلی ، نسل سوم ایرپاد قرار بود در رویدادهای قبلی اپل معرفی شود. با این حال ، این سناریو هنوز اجرا نشده است.

بر اساس اطلاعات و شایعات قبلی ، طراحی ایرپاد 3 از AirPads Pro اپل الهام گرفته شده است و این بار شاهد استفاده از ساقه های کوتاهتر و قاب شارژ مجدد خواهیم بود. با این حال ، طراحی داخلی گوشی تغییر نکرده و هیچ گوشواره ای از جنس سیلیکون وجود ندارد. نسل 3 ایرپاد بعید است که قابلیت حذف نویز فعال (ANC) را داشته باشد و این ویژگی منحصراً برای مدل Pro در دسترس خواهد بود.


تصاویر فاش شده از ایرپاد نسل سوم اپل

 

نسل سوم ایرپاد اپل احتمالاً در رویداد این شرکت در 26 اکتبر رونمایی می شود. اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.