• خانه
  • اخبار
  • نسخه Developer Edition XPS 13 Plus Dell گواهینامه Ubuntu 22.04 LTS را دریافت کرد

نسخه Developer Edition XPS 13 Plus Dell گواهینامه Ubuntu 22.04 LTS را دریافت کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
نسخه Developer Edition XPS 13 Plus Dell گواهینامه Ubuntu 22.04 LTS را دریافت کرد


Dell XPS 13 Plus Developer Edition در Graphite

بزرگنمایی / Dell XPS 13 Plus Developer Edition در رنگ گرافیتی خود. (اعتبار: Dell)

دل عشق لینوکس خود را به Dell XPS 13 Plus گسترش می دهد. Canonical امروز اعلام کرد که نسخه توسعه دهنده لپ تاپ برای Ubuntu 22.04 LTS تایید شده است. این بدان معناست که لپ‌تاپ از ماه آگوست با آخرین نسخه اوبونتو عرضه می‌شود و دارندگان نسخه توسعه‌دهنده XPS 13 Plus می‌توانند اوبونتو 22.04 LTS را امروز دانلود کنند (حتی اگر آن را با ویندوز 11 خریداری کرده باشند) برای عملکرد تضمینی.

XPS 13 Plus Developer Edition اولین لپ‌تاپ دارای گواهینامه LTS 22.04 است که تنها به برخی از دستگاه‌های Raspberry Pi در این گواهینامه می‌پیوندد. با این حال، دل برخی از لپ‌تاپ‌های XPS خود و همچنین سایر دستگاه‌ها را برای نسل‌ها برای اوبونتو تایید کرده است. اچ پی و لنوو همچنین دارای سیستم های تایید شده توسط اوبونتو هستند.

البته، گواهینامه اوبونتو به این معنی است که همانطور که امروز Canonical اعلام کرده است، همه اجزاء “آنطور که انتظار می رود کار می کنند”. علاوه بر این، گواهینامه Ubuntu LTS به این معنی است که دستگاه حداقل تا 10 سال پشتیبانی خواهد کرد. صفحه چرخه انتشار اوبونتو بیان می کند که نسخه های LTS (پشتیبانی طولانی مدت) شامل 10 سال پشتیبانی از “بسته پایه” و به روز رسانی های امنیتی است.

خواندن 5 پاراگراف باقی مانده | نظرات