منو سایت

  • خانه
  • نسخه پایدار سیستم عامل مایکروسافت ویندوز 11 به طور رسمی منتشر شد

نسخه پایدار سیستم عامل مایکروسافت ویندوز 11 به طور رسمی منتشر شد

 تاریخ انتشار :
/
  دسته‌بندی نشده

امروز ، مایکروسافت به طور رسمی نسخه پایدار ویندوز 11 را در سراسر جهان منتشر کرد. ارتقاء به این سیستم عامل برای کاربران ویندوز 10 در رایانه های سازگار کاملاً رایگان خواهد بود.

کاربران می توانند منتظر بمانند تا اعلان به روزرسانی در ابزار Windows Update ظاهر شود تا رایانه خود را به ویندوز 11 ارتقا دهند. همچنین ، اگر رایانه شما تمام الزامات تعیین شده توسط مایکروسافت را برآورده می کند. در این مورد ، شما باید دسترسی خود را به ویندوز 11 به عنوان یک بسته به روز رسانی طی چند هفته آینده مشاهده کنید.

بارگیری ابزار خود مایکروسافت با نام Windows 11 Download Assistant یکی دیگر از گزینه ها برای کاربران است. این ابزار مشابه نمونه ای است که مایکروسافت قبلاً برای سیستم عامل ویندوز 10 ارائه کرده بود. این ابزار به روزرسانی جدید را بارگیری کنید و می توانید در وقت آزاد خود به روز رسانی را نصب کنید.

کاربران همچنین می توانند برای بارگیری ابزار رسانه نصب ویندوز از وب سایت مایکروسافت دیدن کنند. این رسانه در واقع یک دستگاه USB است که می توان از آن برای نصب نسخه جدید ویندوز 11 استفاده کرد. کاربران همچنین می توانند فایل ISO ویندوز را بارگیری کرده و سپس با روش قدیمی آن را بر روی DVD رایت کنند.

ویندوز 11 تغییرات زیادی را در پلتفرم های رایانه به ارمغان می آورد ، از جمله رابط کاربری دوباره طراحی شده با نوار وظیفه و منوی استارت ، ابزارها ، یک برنامه جدید Microsoft Store که از برنامه های آندروید آینده ، تم های جدید و ویژگی های Snap پشتیبانی می کند. در چیدمان ها و گروه ها از DirectStorage و Auto HDR برای برنامه ریزی چندگانه و مدیریت پنجره ذکر شده است.

نسخه پایدار سیستم عامل مایکروسافت ویندوز 11 به طور رسمی منتشر شد. اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.