منو سایت

  • خانه
  • نحوه مشاهده اعلان های تلفن همراه در Windows 10 را بیاموزید

نحوه مشاهده اعلان های تلفن همراه در Windows 10 را بیاموزید

 تاریخ انتشار :
/
  دسته‌بندی نشده

بسیاری از افراد هستند که نمی خواهند هنگام کار با لپ تاپ یا رایانه ، تلفن را برای بررسی اعلان ها نگه دارند. از سوی دیگر ، این خوب نیست که فکر کنید مشغول کار هستید و تلفن شما با اعلام اعلان های مختلف مدام حواس شما را پرت می کند. از سوی دیگر ، شما نمی خواهید تماس ها و پیام های مهم را از دست بدهید. اما لازم نیست نگران و نگران باشید. به راحتی می توانید اعلان را در تلفن Windows خود مشاهده کنید تا علاوه بر کار و تسلط بر رایانه ، اعلان های خود را نیز بررسی کنید.

در این مقاله می خواهیم نحوه انجام این کار را به شما آموزش دهیم تا بتوانید هرگونه اعلان را در Windows مشاهده کنید. ج ییتی‌رسان با من باش.

نحوه مشاهده اعلان های تلفن خود در Windows 10

اولین نکته مهمی که باید بدانید این است که نیازی به بارگیری برنامه ای برای سیستم خود ندارید. با دانستن این ، روش موجود را از صفر تا صد توضیح می دهیم:

  • برای شروع ، ابتدا منوی Start را باز کرده و تلفن خود را وارد کرده و در پایین گزینه Open را انتخاب کنید (اگر این برنامه را ندارید ، می توانید آن را بارگیری کنید).

به اعلان های ویندوز مراجعه کنید

  • در این مرحله نوع تلفن را انتخاب کنید. (اندروید یا آیفون)

اعلان تلفن ویندوز

  • در زیر برنامه ای را خواهید یافت که برای ادامه کار باید آن را بارگیری کرده و در تلفن خود باز کنید.

  • پس از بارگیری برنامه ، آن را باز کرده و حساب مایکروسافتی را که در ویندوز دارید وارد کنید. در صورت لزوم ، با استفاده از کد QR تماس بگیرید. پس از برقراری ارتباط بین تلفن و رایانه ، روی گزینه Notifications که در منوی سمت چپ صفحه ظاهر می شود ، کلیک کنید. کلیک.

به این ترتیب می توانید تمام اعلان های ظاهر شده بر روی تلفن خود را در این قسمت مشاهده کنید. همچنین می توانید با کلیک روی صلیبی که در کنار اعلان ظاهر می شود ، آن را ببندید. با این حرکت اعلان تلفن نیز بسته می شود.

برای نمایش همه اعلان ها در تلفن ، شخصی سازی را انتخاب کنید. برای مثال ، اگر نمی خواهید اعلان ها هنگام کار روی تلفن شما ظاهر شوند ، گزینه Display را در برنامه Phone در صفحه باز شده خاموش کنید. یا می توانید گزینه Show notification banner را غیرفعال کنید.

اعلان های غیر ضروری را غیرفعال کنید

برای خاموش کردن اعلان های غیر ضروری در ویندوز 10 ، روی دکمه سفارشی کردن در منوی سمت چپ صفحه برنامه کلیک کنید و انتخاب کنید کدام برنامه ها به شما اطلاع می دهند. از لیستی که مشاهده می کنید ، برنامه ای را که نمی خواهید اعلان از آن دریافت کنید انتخاب کرده و آن را خاموش کنید. اگر برنامه مورد نظر در لیست ظاهر نمی شود ، روی نمایش همه کلیک کنید.

اعلان ویندوز فون

آیا راه دیگری برای نمایش اعلان ها در تلفن خود در ویندوز 10 دارید؟ نظرات خود را در iTirsan با ما و سایر دوستان خود به اشتراک بگذارید.

آموزش متنی مشاهده اعلان های تلفن همراه در ویندوز 10 برای اولین بار در فناوری و اخبار تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.