• خانه
  • اخبار
  • نحوه استفاده از برنامه های مجازی سازی رایگان برای آزمایش ایمن نسخه های بتا macOS Ventura

نحوه استفاده از برنامه های مجازی سازی رایگان برای آزمایش ایمن نسخه های بتا macOS Ventura

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
نحوه استفاده از برنامه های مجازی سازی رایگان برای آزمایش ایمن نسخه های بتا macOS Ventura


مجازی‌سازی نسخه‌های macOS مانند Ventura beta راه خوبی برای آزمایش بدون شکستن نصب سیستم عامل اصلی است.

بزرگنمایی / مجازی‌سازی نسخه‌های macOS مانند Ventura beta راه خوبی برای آزمایش بدون شکستن نصب سیستم عامل اصلی است. (اعتبار: اندرو کانینگهام)

یکی از جالب‌ترین ویژگی‌های Mac کاربران قدرتمند در عصر اپل سیلیکون، چارچوب مجازی‌سازی اپل است. معمولاً با استفاده از نرم‌افزارهای پولی مانند Parallels Desktop یا VMWare Fusion، مجازی‌سازی به شما امکان می‌دهد چندین سیستم عامل را همزمان بر روی یک مک اجرا کنید، که برای هر کسی که می‌خواهد لینوکس را روی macOS اجرا کند مفید است، برنامه‌ای را که توسعه می‌دهند بر روی مختلف آزمایش کند. نسخه‌های macOS یا آخرین نسخه بتا macOS Ventura را بدون خطر نصب روت آن‌ها بررسی کنید.

اسناد و پروژه های نمونه اپل هر آنچه را که برای راه اندازی یک ماشین مجازی ساده و بدون نیاز به نرم افزار اضافی نیاز دارید، فراهم می کند. با این حال، برخی از توسعه‌دهندگان مستقل برنامه‌های ساده و رایگانی را در بالای چارچوب مجازی‌سازی ساخته‌اند که یک رابط کاربری گرافیکی برای سفارشی‌سازی تنظیمات و دستکاری سیستم‌عامل‌های مهمان متعدد ارائه می‌دهند.

ما برای مجازی سازی آماده می شویم

مورد علاقه من برای اجرای macOS در macOS VirtualBuddy است که روند دانلود فایل های مورد نیاز برای راه اندازی و راه اندازی یک ماشین مجازی Monterey یا Ventura را ساده می کند. این برنامه ای است که ما از آن برای راه اندازی ماشین مجازی نمونه خود در این راهنما استفاده خواهیم کرد.

خواندن 15 پاراگراف باقی مانده | نظرات