• خانه
  • اخبار
  • نتفلیکس در تلاش برای به اشتراک گذاشتن رمزهای عبور با آزمایش هزینه «عضو اضافی» 3 دلاری است

نتفلیکس در تلاش برای به اشتراک گذاشتن رمزهای عبور با آزمایش هزینه «عضو اضافی» 3 دلاری است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
نتفلیکس در تلاش برای به اشتراک گذاشتن رمزهای عبور با آزمایش هزینه «عضو اضافی» 3 دلاری است


زنی روی کاناپه استراحت می کند و در حین تماشای فیلم های درخواستی، یک کنترل از راه دور روی تلویزیون نگه می دارد.

برای بزرگنمایی کلیک کنید (اعتبار: Getty Images | cyano66)

در آخرین تلاش این شرکت برای کاهش اشتراک گذاری رمز عبور، که سالهاست در بین کاربران نتفلیکس رایج بوده است، نتفلیکس به زودی هزینه اضافی برای اشتراک گذاری حساب ها با افراد خانواده های دیگر دریافت خواهد کرد. این هزینه در شیلی، کاستاریکا و پرو “طی چند هفته آینده” معرفی خواهد شد و به طور بالقوه در تاریخ بعد در سراسر جهان عرضه خواهد شد.

اعضای طرح‌های استاندارد و Premium ما می‌توانند برای حداکثر دو نفر که با آنها زندگی نمی‌کنند – حساب‌های فرعی اضافه کنند – هر کدام با نمایه، توصیه‌های شخصی، ورود به سیستم و رمز عبور – با قیمت پایین‌تر: CLP 2380 در شیلی، نتفلیکس دیروز در بیانیه ای اعلام کرد: 2.99 دلار در کاستاریکا و 7.9 PEN در پرو. بر اساس نرخ ارز فعلی، CLP 2380 حدود 2.98 دلار آمریکا و 7.9 PEN حدود 2.12 دلار است.

هزینه جدید با توانایی کاربران برای انتقال اطلاعات حساب، از جمله سابقه تماشا و لیست تماشا، به یک حساب جدید یا یک حساب عضو اضافی ترکیب خواهد شد. این شرکت گفت: پس از معرفی کارمزد و انتقال حساب در شیلی، کاستاریکا و پرو، نتفلیکس “برای درک مفید بودن این دو ویژگی برای اعضای این سه کشور قبل از ایجاد تغییرات در هر جای دیگر در جهان تلاش خواهد کرد.”

5 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات