• خانه
  • اخبار
  • ناسا برای کشف چگونگی به دست آوردن اطلاعات در مورد اجرام غیرقابل توضیح در آسمان

ناسا برای کشف چگونگی به دست آوردن اطلاعات در مورد اجرام غیرقابل توضیح در آسمان

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
ناسا برای کشف چگونگی به دست آوردن اطلاعات در مورد اجرام غیرقابل توضیح در آسمان


آیا حقیقت وجود دارد؟  ناسا می داند که برای شروع به پرسیدن سوال به صورت علمی به چه داده هایی نیاز است.

بزرگنمایی / آیا حقیقت وجود دارد؟ ناسا می داند که برای شروع به پرسیدن سوال به صورت علمی به چه داده هایی نیاز است. (اعتبار: دیوید وال)

روز پنجشنبه، ناسا اعلام کرد که کار بر روی گزارشی در مورد رویدادهای هوایی ناشناس (UAPs) که معمولا بشقاب پرنده نامیده می شود، آغاز خواهد کرد. هدف این گزارش نتیجه گیری در مورد هویت (یا هویت) آنها نیست. درعوض، هدف آن یافتن اطلاعاتی است که ناسا در حال حاضر دارد یا می‌تواند جمع‌آوری کند که به ما در درک چیستی آن کمک می‌کند و در صورت امکان، آن‌ها را برای تحقیق قرار می‌دهد.

اگرچه علاقه زیاد به بشقاب پرنده ها چیزی جز علمی است، اما ناسا این ابتکار را در اداره مأموریت های علمی خود قرار داده است و توماس زوربوخن، رئیس این اداره، در یک کنفرانس مطبوعاتی شرکت کرد و در آن اعلام کرد. نامگذاری “UAP” مورد استفاده در ارتباطات از دیدگاه ناسا مهم است، زیرا در حال حاضر هیچ نشانه ای وجود ندارد که هر یک از چیزهای ناشناس که مشاهده کرده ایم به هر معنی پرواز می کنند – آنها به راحتی می توانند توهمات نوری یا پدیده های طبیعی باشند.

زوربوخن تصریح کرد که ناسا انتظار ندارد زمانی که این گزارش در حدود یک سال آینده منتشر شود، پاسخی به سؤال در مورد هویت UAP داشته باشد. درعوض، هدف تلاش این است که بفهمیم، به قول زوربوخن، چگونه «می‌توان یک میدان ضعیف را در نظر گرفت و آن را به یک میدان غنی از داده تبدیل کرد». او خاطرنشان کرد که ناسا مشاهدات زیادی از جو زمین در طول موج های مختلف انجام می دهد، بنابراین به طور بالقوه ممکن است داده هایی وجود داشته باشد که می تواند به تعیین اینکه چه اتفاقی می افتد کمک کند، اگر بتوانیم نحوه انتخاب داده های مناسب را تشخیص دهیم. از طرف دیگر، اگر گزارش مشخص کند که حسگرهای جدیدی مورد نیاز است، ناسا در موقعیت خوبی برای ساخت و بهره برداری از آنها قرار دارد.

4 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات