• خانه
  • اخبار
  • مک لارن فصل آینده به فرمول E خواهد پیوست

مک لارن فصل آینده به فرمول E خواهد پیوست

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
مک لارن فصل آینده به فرمول E خواهد پیوست


Stoffel Vandoorne، مرسدس بنز EQ، EQ Silver Arrow 02 در جریان E-Prix II برلین در فرودگاه Tempelhof در برلین در روز یکشنبه، 15 اوت 2021 در برلین، آلمان.  سال آینده این تیم بخشی از مک لارن ریسینگ خواهد شد.

بزرگنمایی / Stoffel Vandoorne، مرسدس بنز EQ، EQ Silver Arrow 02 در جریان E-Prix II برلین در فرودگاه Tempelhof در برلین در روز یکشنبه، 15 اوت 2021 در برلین، آلمان. سال آینده این تیم بخشی از مک لارن ریسینگ خواهد شد. (اعتبار: کارل بینگهام / تصاویر LAT)

مک لارن ریسینگ فصل آینده وارد فرمول E خواهد شد. مشخص است که تیم افسانه ای فرمول 1 در حال بررسی توسعه سری خودروهای تک سرنشین برقی در کنار فعالیت های جدید دیگر مانند Extreme E و IndyCar است، اما صبح شنبه این خبر رسمی شد.

زک براون، مدیرعامل مک‌لارن ریسینگ، گفت: «مک لارن ریسینگ همیشه در تلاش است تا با بهترین و پیشروترین فناوری‌ها رقابت کند و به طرفداران، شرکا و مردم ما راه‌های جدیدی برای هیجان، سرگرمی و الهام بخش ارائه دهد.»

فرمول E، مانند تمام سری‌های مسابقه‌ای ما، تمام این معیارها را برآورده می‌کند. مانند تمام ورزش‌هایی که در آن شرکت می‌کنیم، فرمول E مسابقاتی را در مرکز دارد، اما به طور کلی یک مکمل استراتژیک، تجاری و فنی برای مک لارن ریسینگ خواهد بود. براون گفت: من قویاً معتقدم که فرمول E به مک لارن ریسینگ از طریق درک بهتر مسابقات خودروهای برقی مزیت رقابتی خواهد داد و در عین حال نقطه تفاوتی را برای طرفداران، شرکا و مردم ما ایجاد می‌کند و همچنان ما را در مسیر پایداری هدایت می‌کند.

6 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات