منو سایت

  • خانه
  • مک بوک پرو جدید اپل با تراشه M1X در چند هفته آینده عرضه می شود

مک بوک پرو جدید اپل با تراشه M1X در چند هفته آینده عرضه می شود

 تاریخ انتشار :
/
  دسته‌بندی نشده

رویداد بعدی Apple Streaming با نام California Streaming فردا 23 سپتامبر برگزار می شود. غول مستقر در کوپرتینو به احتمال زیاد در این مراسم از مدل های جدید مک بوک پرو مجهز به تراشه M1X رونمایی می کند. گزارش جدیدی می گوید سفارشات این محصول چند هفته پس از مراسم آغاز می شود.

پس از هفته ها گزارش از تاخیر در روند تولید MacBook Pro 14 و 16 اینچی اپل ، به نظر می رسد مشکلات قدیمی برطرف شده اند و مدلهای جدید MacBook Pro احتمالاً در آینده نزدیک در دسترس خواهند بود.

مارک گورمن ؛ به گزارش خبرنگار بلومبرگ در شماره یکشنبه Power On ، شماره جدید MacBook Pro مجهز به تراشه M1X احتمالاً در چند هفته آینده به قفسه فروشگاه ها راه پیدا می کند.

با این حال ، اپل به احتمال زیاد یک رویداد ویژه برای رونمایی از این مدل های به روز برگزار می کند. اما مارک گورمن در رویداد آینده این شرکت به صراحت به معرفی این محصولات اشاره ای نکرد. در حقیقت ، MacBook Pro جدید احتمالاً در پاییز عرضه می شود.

مارک گورمن از اصطلاحات “تراشه های پیشرفته M1 Terra” ، “شارژ مغناطیسی MagSafe” و “صفحه بدون لمس” برای توصیف مشخصات مک بوک جدید استفاده می کند. طبق شایعات قبلی ، این لپ تاپ ها از نمایشگرهایی با نور پس زمینه مینی LED استفاده می کنند. این ویژگی کنتراست بالا و بازتولید بهتر رنگ را امکان پذیر می کند.

علاوه بر مدلهای جدید مک بوک پرو ، انتظار می رود که اپل پاییز امسال تعدادی محصول جدید از جمله iPhone 13 ، Apple Watch 7 Series ، AirPad نسل 3 و آیپدهای به روز شده را عرضه کند.

مک بوک پرو جدید اپل با تراشه M1X در چند هفته آینده عرضه می شود و برای اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.