منو سایت

  • خانه
  • مک بوک پرو آینده اپل از پنل های قدیمی 90 هرتز سامسونگ استفاده خواهد کرد

مک بوک پرو آینده اپل از پنل های قدیمی 90 هرتز سامسونگ استفاده خواهد کرد

 تاریخ انتشار :
/
  دسته‌بندی نشده

صفحه نمایش سامسونگ چهارشنبه ؛ یکی از تامین کنندگان مانیتور مورد نیاز اپل اعلام کرده است که تولید انبوه پنل های لپ تاپ قدیمی 90 هرتز را آغاز کرده است. لپ تاپ های مک بوک پرو اپل در نهایت می توانند از مزایای چنین پیشرفت چشمگیری استفاده کنند.

Samsung Display اما به ابعاد دقیق پنل بریده شده از شیشه فرکانس 90Hz قدیمی خود اشاره نمی کند. اما این شرکت کره ای خاطرنشان می کند که نسخه 14 اینچی لپ تاپ های Asus Zenbook و Vivobook Pro از جمله اولین محصولاتی هستند که نمایشگرهای جدید با نرخ تازه سازی جدید سامسونگ را ارائه می دهند.

طبق گفته Samsung Display ، پنل های قدیمی 90 هرتز هنگام پخش فیلم دارای طول تاری 0.9 میلی متر هستند. این رقم در مقایسه با پانل های LCD 120 هرتزی 10 درصد بهبود عملکرد نمایشگرهای جدید را نشان می دهد. در نتیجه میزان تیرگی ناشی از حرکت کاهش می یابد و حرکات با وضوح بیشتری نشان داده می شوند.

Samsung Display علاوه بر تولید پنل های مورد نیاز ایسوس ، نیازهای Lenovo ، Dell ، HP و Samsung Electronics را نیز برآورده می کند. از اپل به عنوان یک مشتری بالقوه نام برده نمی شود. اما شایعات نشان می دهند که اپل از پنل های سری 8.5 قدیمی سامسونگ برای مک بوک پرو 2022 خود استفاده می کند.

شایعات مربوط به مک بوک پرو 16 اینچی مجهز به پنل قدیمی در ماه مارس منتشر شد. اما هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد عرضه مدل 14 اینچی در دست نیست. LCD های Apple MacBook Pro اکنون به طور پیش فرض دارای نرخ تازه سازی 60 هرتز هستند. طبق پیش بینی های کوتاه مدت ، اپل مدلهای 14 و 16 اینچی مک بوک پرو را با نمایشگرهای مینی LED در اواخر امسال معرفی می کند. گزارشات اخیر نشان می دهد که تولید این لپ تاپ ها در ماه آگوست آغاز و در پاییز عرضه می شود.

مک بوک پرو آینده اپل از پنل های قدیمی 90 هرتز سامسونگ استفاده می کند که برای اولین بار در اخبار فنی و تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.