• خانه
  • اخبار
  • موفقیت EVE Online نشان می دهد که چرا بازی ها به NFT نیاز ندارند

موفقیت EVE Online نشان می دهد که چرا بازی ها به NFT نیاز ندارند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
موفقیت EVE Online نشان می دهد که چرا بازی ها به NFT نیاز ندارند


موفقیت EVE Online نشان می دهد که چرا بازی ها به NFT نیاز ندارندEVE آنلاین حتی بدون NFT. “>

بزرگنمایی / کشتی ها و سازه هایی مانند آنچه در بازی وجود دارد ارزش واقعی دارند EVE آنلاین بازیکنان حتی بدون NFT.

نزدیک به 19 سال پس از راه اندازی، EVE آنلاین همچنان یکی از پایدارترین اقتصادهای مجازی بازی را دارد، همانطور که گزارش های اقتصادی ماهانه دقیق بازی نشان می دهد. بنابراین وقتی توسعه‌دهنده CCP می‌گوید برنامه‌ای برای اضافه کردن فناوری بلاک چین ندارد EVE آنلاینبرای آینده قابل پیش‌بینی، احتمالاً گیمرهای کریپتو باید تعجب کنند که چرا.

در یک پست وبلاگی در روز دوشنبه، مدیر عامل CCP، Hilmar Peturson، نوشت که این شرکت همیشه در حال “کاوش در فن آوری های جدید و فرصت های جدید” برای کمک به انجام ماموریت خود است که “جهان EVE از همه ما بیشتر است: EVE Forever.” اما در حالی که او گفت که فناوری بلاک چین “پتانسیل های دست نخورده زیادی” دارد، او خاطرنشان کرد که قبل از آن کارهای زیادی لازم است. [blockchain is] آماده برای بازی های مقیاس EVE.”

Pétursson فضای کمی برای حرکت برای CCP باقی می‌گذارد و روشن می‌کند که توکن‌های غیرقابل تعویض در Tranquility، خوشه سرور اصلی که به عنوان خانه پایگاه جهانی بازیکنان بازی عمل می‌کند، وجود نخواهد داشت. بنابراین CCP هنوز هم می‌تواند با فناوری‌های بلاک چین روی سرورهای آزمایش تولید مانند Singularity و Serenity که دارای اقتصادهای کاملاً مجزا و پایگاه‌های بازیکن هستند، آزمایش کند.

21 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات