• خانه
  • اخبار
  • موس بی سیم جدید Razer ظاهری سبک و خوش طعم را ارائه می دهد

موس بی سیم جدید Razer ظاهری سبک و خوش طعم را ارائه می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
موس بی سیم جدید Razer ظاهری سبک و خوش طعم را ارائه می دهد


Razer Viper V2 Pro در رنگ مشکی.

بزرگنمایی / Razer Viper V2 Pro. (اعتبار: Razer)

اگر ماوسی را ترجیح می دهید که روی پد ماوس – یا سطح شیشه ای، در این مورد – با کمترین تلاش می لغزد، پیدا کردن یک ماوس سبک و بی سیم حرکت خوبی است. موش‌های سبک اغلب با قطعات LED یا سوراخ‌هایی پر می‌شوند که در بیشتر تنظیمات خارج از لانه بازی عجیب به نظر می‌رسند. اما Razer’s Viper V2 Pro روز سه‌شنبه اعلام کرد که یک ماوس بی‌سیم 2.05 اونسی (58 گرمی) است که می‌تواند تنظیمات سنتی‌تری را در خود جای دهد.

Razer بیشتر به خاطر رایانه های جیغ و مار پوشیده و تجهیزات جانبی که گیمرها را هدف قرار می دهند، شناخته شده است. Viper 2 Pro، با یک سنسور نوری که از DPI قابل تنظیم (نقاط در اینچ، بیشتر در مقاله ما در مورد ماوس کامپیوتر) تا 30000 پشتیبانی می کند و ویژگی های فوق العاده مانند فاصله بلند شدن قابل تنظیم، برای گیمرهای رایانه نیز هدف قرار می گیرد. اما با طراحی سیاه یا سفید با سلیقه و شکل متقارن آن، ممکن است در ابتدا متوجه آن نشوید. اگرچه توجه به خطوط زاویه ای زیر دکمه های چپ و راست و مار سه سر ظریف می تواند سرنخ هایی به دست دهد.

در رنگ سفید نیز موجود است.

در رنگ سفید نیز موجود است. (اعتبار: Razer)

با این حال، هیچ نشان RGB وجود ندارد و این باعث کاهش وزن ماوس به میزان 0.1 اونس (2.7 گرم) در مقایسه با مدل قبلی خود یعنی 2.61 اونس (74 گرم) Razer Viper Ultimate می شود و همچنین به حفظ عمر باتری کمک می کند. تنها رنگ واقعی نور جنوب چرخ اسکرول است، به این معنی که شما در حال حاضر از کدام تنظیم DPI استفاده می کنید.

8 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات