منو سایت

  • خانه
  • موسس اپل از طراحی آیفون 13 راضی نیست!

موسس اپل از طراحی آیفون 13 راضی نیست!

 تاریخ انتشار :
/
  دسته‌بندی نشده

استیو وزنیاک مدت هاست که بازنشسته شده است و دیگر در سیاست های اپل دخالتی ندارد. با این حال، نظرات او در مورد موضوعات مختلف همچنان مورد توجه طرفداران اپل و علاقه مندان به فناوری است. آقای وزنیاک از این موضوع استفاده می کند و اغلب در مورد رویدادها یا محصولات اپل نظر می دهد. گاهی اوقات او نظر خود را در مورد نحوه عملکرد شرکت در یک موقعیت خاص بیان می کند. استیو وزنیاک گاهی از عملکرد اپل تمجید می کند و گاهی از رویکرد این شرکت انتقاد می کند.

استیو وزنیاک از آیفون 13 راضی نیست و دلیل آن را بیان کرد

به نظر می رسد دستگاه هایی که اخیراً از سری آیفون 13 منتشر شده اند، در جذب استیو وزنیاک چندان موفق نبوده اند. به گفته وی، درک ارزش و ویژگی های مدل های جدید آیفون در مقایسه با نسل های قبلی آسان نیست. آقای وزنیاک، یکی از بنیانگذاران اپل؛ او ادعا می کند که معتقد است بین آیفون 12 و آیفون 13 تفاوتی وجود ندارد. به گفته او، نرم افزار جدید باید روی مدل های قدیمی آیفون به خوبی کار کند.

استیو وزنیاک اولین کسی نیست که در مورد آیفون 13 نظر منفی می دهد. این گفتگو در زمانی انجام می شود که سری جدید آیفون در واقع هیچ ویژگی جدیدی را به کاربران ارائه نمی دهد. در واقع این شرکت آمریکایی مشغول خرید زمان است و آیفون های جدید از نظر فناوری و امکانات روز پیشرفت چشمگیری ندارند. در واقع پیشرفت ها و بهبودهای انجام شده ناچیز بوده و با مقایسه مدل های آیفون 12 و آیفون 13 می توان دریافت که این دو گوشی تقریباً شبیه هم هستند و تفاوت های حداقلی بین آنها وجود دارد. این تفاوت ها همیشه به نفع مدل های نسل جدید آیفون نیست.

اما سیستم بازاریابی اپل به خوبی تنظیم شده و عملکرد خوبی دارد. علاوه بر این، بازاریابان این شرکت تمام تلاش خود را می کنند. آنها مهارت شست و شوی مغزی مخاطبان خود را دارند و باعث می شوند مشتریان برای خرید یکی از مدل های آیفون 13 به مغازه ها بروند. آنها برای خرید فناوری قدیمی پول خرج می کنند، و در حالی که پول بیشتری می پردازند، هیچ چیز واقعاً ارزشمندی به دست نمی آورند.

تحلیلگران بر این باورند که مشکل کمبود قطعات منجر به انتقال کمتر از حد انتظار گوشی های سری آیفون 13 می شود.

مدیران اپل در آخرین کنفرانس سه ماهه این شرکت اذعان کردند که مشکل کمبود قطعات در سه ماهه سوم سال جاری احتمالاً اپل را مجبور می کند تا داده های تولید برنامه ریزی شده برای گوشی های هوشمند خود را اصلاح کند. با شروع فروش گوشی های آیفون 13 مشخص شد که زمان انتظار مشتریان برای دریافت سفارش به حداکثر خود رسیده است. به تدریج، کارشناسان بیشتری به سرمایه گذاران توصیه می کنند تا برای کاهش عرضه گوشی های هوشمند اپل آماده شوند.

سه ماهه چهارم سال مالی 2021 اپل به پایان رسیده است و اکنون سه ماهه اول سال مالی جدید آغاز شده است. به گزارش رویترز، در دو هفته گذشته، دو تحلیلگر از تحلیلگران داده پیش بینی خود را برای درآمد اپل و فروش آیفون کاهش داده اند. به گفته جی پی مورگان، درآمد اپل از فروش گوشی های هوشمند در سه ماه اول سال مالی جدید از 63 میلیون دلار فراتر نخواهد رفت. این رقم نسبت به مدت مشابه سال قبل 4 درصد کاهش را نشان می دهد.

تحلیلگران موسسه Needham هفته گذشته اعلام کردند که اپل قادر خواهد بود تا 80 میلیون آیفون نسل بعدی را در سه ماه اول سال مالی جاری روانه بازار کند. این رقم 10 میلیون کمتر از برنامه ریزی قبلی است. طبق گزارش جی پی مورگان، اپل در سه ماه گذشته حدود 46 میلیارد دلار از فروش کسب کرده است. در هر صورت این رقم کمی بالاتر از پیش بینی سایر تحلیلگران وال استریت است. تحلیلگران وال استریت فروش آیفون در سه ماه گذشته را 41 میلیارد دلار پیش بینی کردند.

نوشته بنیانگذار اپل از طراحی آیفون 13 راضی نیست! اولین بار در اخبار فناوری و موبایل ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.