• خانه
  • اخبار
  • موج Omicron برای کودکان وحشیانه بود. میزان بستری شدن در بیمارستان 4 برابر بیشتر از دلتا است

موج Omicron برای کودکان وحشیانه بود. میزان بستری شدن در بیمارستان 4 برابر بیشتر از دلتا است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
موج Omicron برای کودکان وحشیانه بود. میزان بستری شدن در بیمارستان 4 برابر بیشتر از دلتا است


زنی با لباس محافظ روی یک کودک کوچک در رختخواب خم شده است.

بزرگنمایی / کارلی بیتریچ، متخصص مراقبت از کودک مرکز پزشکی بوستون، در حالی که در یک چادر کودکان در خارج از مرکز پزشکی بوستون در بوستون در 29 آوریل 2020 برپا شده است، از یک نوزاد مراقبت می کند (اعتبار: گتی | بوستون گلوب)

اگرچه به طور گسترده به عنوان یک درمان در نظر گرفته می شود، نوع ویروس کرونا Omicron برای کودکان و نوجوانان وحشیانه است – به ویژه نوزادان و کودکان خردسال که هنوز واجد شرایط واکسیناسیون نیستند.

بر اساس مطالعه‌ای که روز سه‌شنبه توسط مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری منتشر شد، میزان اوج بستری شدن کودکان در بیمارستان طی پرش اخیر omcron چهار برابر بیشتر از اوج مشاهده شده در طول موج دلتا در پاییز گذشته است. و بیشترین افزایش در کودکان 0 تا 4 ساله مشاهده شد که در آنها اوج میزان بستری شدن در بیمارستان پنج برابر بیشتر از میزان مشاهده شده در پس زمینه موج دلتا است.

نویسندگان این مطالعه، به رهبری محقق تیم واکنش اضطراری CDC، کریستین مارکس، مراقب هستند که موارد تصادفی COVID-19 در کودکان بستری شده در بیمارستان، جهش درصدها را در پس زمینه omicron توضیح دهد. مارکس و همکارانش سوابق پزشکی کودکان بستری شده در بیمارستان را در طول امواج دلتا و امیکرون بررسی کردند. آنها نسبت کودکان بستری شده در بیمارستان ها را با علائم مرتبط با COVID-19 در هنگام پذیرش مقایسه کردند و به طور خاص برای COVID-19 پذیرفته شده بودند. بین دو موج، آنها هیچ تفاوت قابل توجهی در این نسبت ها پیدا نکردند.

8 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات