• خانه
  • اخبار
  • موج تایید شده محتوای جنگ ستارگان: سری جدید دیزنی +، به روز رسانی فیلم

موج تایید شده محتوای جنگ ستارگان: سری جدید دیزنی +، به روز رسانی فیلم

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
موج تایید شده محتوای جنگ ستارگان: سری جدید دیزنی +، به روز رسانی فیلم


موج تایید شده محتوای جنگ ستارگان: سری جدید دیزنی +، به روز رسانی فیلماوبی وان کنوبیکه اواخر این ماه راه اندازی خواهد شد، اما یک ویژگی طولانی که این هفته منتشر شد، تمام محتوای دیزنی + دیگر را که به زودی از یک کهکشان دور و دور منتشر می شود، توصیف می کند.

بزرگنمایی / ما قبلاً چیزهای زیادی در مورد آینده می دانیم اوبی وان کنوبی، در اواخر این ماه راه اندازی شد، اما یک ویژگی طولانی که این هفته منتشر شد، تمام محتوای دیزنی + دیگر را که به زودی از یک کهکشان دور و دور منتشر می شود، توصیف می کند. (اعتبار: Lucasarts)

وقتی صحبت از یادگیری محتوای جدید جنگ ستارگان می شود، واقعاً نمی تواند فراتر از نگاه گسترده و تمام قد پشت پرده لوکاس فیلم و دیزنی باشد. نام ساده این ماه راه اندازی می شود اوبی وان کنوبی این مجموعه به لطف مستندات گسترده – و گاهی صریح – از همه چیز درباره جنگ ستارگان از Vanity Fair، فرصت خوبی برای نگاهی به آن بود.

این مقاله عمدتاً بازیگران اصلی چهار مجموعه آینده دیزنی + را با اکشن زنده جنگ ستارگان دنبال می‌کند، اگرچه مسیر IP ظاهراً دشوار از فیلم‌های بلند تا محتوای سریالی تلویزیونی را نیز پوشش می‌دهد (اگرچه، بله، به فیلم‌ها ختم می‌شود). این شامل اعتراف کاتلین کندی، رئیس لوکاس‌فیلم می‌شود که بازگشت مداوم شرکت به چاه قدیمی، که شامل هان سولو و لوک اسکای‌واکر بازطراحی‌شده با رنگ CGI است، پایدار نیست. هنگامی که در مورد این تلاش ها تحت فشار قرار گرفت، او پاسخ داد: “الان خیلی واضح به نظر می رسد که ما نمی توانیم این کار را انجام دهیم.”

به تراون اطلاع بدم؟

بنابراین تا 27 می جدید اوبی وان این مجموعه به شخصیت‌های محبوب و بازیگران اصلی آن‌ها باز می‌گردد، مطالب بعدی Disney + که در اینجا اعلام شده است دارای پسوندهایی است که لزوماً به فیلم اصلی 1977 مربوط نمی‌شوند. 2023 آسوکا بر روی شخصیت محبوب تمرکز خواهد کرد جنگ های کلون و دوباره معرفی شد ماندالوریانو فصل اول آن بر روی یک “داستان مستمر” تمرکز خواهد کرد که تقریباً به طور قطع شامل ترانه قهرمان شکار گراندادمیرال ترون خواهد بود.

۱۱ پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات