• خانه
  • اخبار
  • ممکن است 25 با شما باشد: پوستر Obi-Wan Kenobi، تاریخ نمایش نمایش داده شد

ممکن است 25 با شما باشد: پوستر Obi-Wan Kenobi، تاریخ نمایش نمایش داده شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
ممکن است 25 با شما باشد: پوستر Obi-Wan Kenobi، تاریخ نمایش نمایش داده شد


تصویر تبلیغاتی برای مجموعه چرخشی آینده جنگ ستارگان.

بزرگنمایی / ایوان مک گرگور در سریال مورد انتظار اسپین آف ایفای نقش کرد اوبی وان کنوبیدر 25 مه 2022 در Disney + عرضه شد (اعتبار: Disney +)

دیزنی + پوسترهای جدیدی را منتشر کرد و تاریخ انتشار فیلم مورد انتظار خود را اعلام کرد جنگ ستارگان سری اسپین آف اوبی وان کنوبی. قسمت اول در 25 می 2022 روی پلتفرم استریم ظاهر خواهد شد. ما نمی توانیم صبر کنیم.

و بله، uber-هواداران، 25 اردیبهشت همین تاریخ است جنگ ستارگان، قسمت چهارم: امید جدید در سال 1977 منتشر شد (زمانی که به سادگی با نام جنگ ستارگان). این فیلم امسال 45 سالگی خود را جشن می گیرد و اوبی وان کنوبی اولین شب قبل اجرا خواهد شد تعطیلات جنگ ستارگان در آناهیم، ​​کالیفرنیا.

همانطور که قبلا گزارش شده بود، ما برای اولین بار در آگوست 2019 متوجه شدیم که شایعات در مورد a جنگ ستارگان سریال اسپین آف با بازی اوبی وان کنوبی. سپس متوجه شدیم که ایوان مک گرگور، بازیگر نقش اوبی وان در جنگ ستارگان backstory، قسمت را تکرار خواهد کرد. خود این بازیگر در پایان نمایش D23 Expo 2019، نمایشگاه سالانه دیزنی برای طرفداران، به طرز شگفت انگیزی ظاهر شد. سپس این خبر بزرگ منتشر شد که همکارش هیدن کریستنسن دوباره در نقش آناکین اسکای واکر / دارث ویدر بازی خواهد کرد. کاتلین کندی، رئیس لوکاس‌فیلم، آن را «انتقام قرن» در روز سرمایه‌گذاران دیزنی در دسامبر 2020 نامید.

5 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات