• خانه
  • اخبار
  • ممنوعیت برنامه های قدیمی اپل و گوگل، هر فروشگاه را یک سوم کاهش می دهد

ممنوعیت برنامه های قدیمی اپل و گوگل، هر فروشگاه را یک سوم کاهش می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
ممنوعیت برنامه های قدیمی اپل و گوگل، هر فروشگاه را یک سوم کاهش می دهد


ممنوعیت برنامه های قدیمی اپل و گوگل، هر فروشگاه را یک سوم کاهش می دهد

(اعتبار: اپل)

هر دو عضو گروه دوگانه موبایل مورد علاقه ما، گوگل و اپل، اخیراً برنامه‌هایی را برای حذف برنامه‌های منسوخ شده در فروشگاه‌های برنامه مربوطه خود اعلام کردند. ماه گذشته، هر دو شرکت تصمیم گرفتند که هر برنامه ای که در دو سال به روز نشده باشد، حذف خواهد شد. در اوایل آوریل، گوگل یک برنامه دو ساله برای تعلیق را اعلام کرد که از نوامبر آغاز خواهد شد و اواخر همان ماه، اپل شروع به ارسال ایمیل به توسعه دهندگان کرد و به آنها 30 روز مهلت داد تا به روز رسانی یا حذف شوند. سخت است که بدانیم دو سال دیگر برنامه ها چگونه خواهند بود، بنابراین در مورد چند برنامه صحبت می کنیم؟

CNET داده های شرکت تحلیلی Pixalate را در اختیار دارد که می گوید وقفه دو ساله باعث حذف 869000 اپلیکیشن از گوگل پلی و حدود 650000 اپلیکیشن از اپ استور خواهد شد. این حدود یک سوم از کل مجموعه فعلی برنامه های کاربردی در هر فروشگاه است. این ارقام گوگل پلی را از 2.6 میلیون اپلیکیشن به 1.7 میلیون اپلیکیشن و اپ استور را از 1.95 میلیون اپلیکیشن به 1.3 میلیون تغییر می دهد.

این تعداد گوگل تقریبی است، زیرا گوگل رسما اعلام کرده است که نقطه پایان آن دو سال است. اپل به طور عمومی نقطه انفصال را اعلام نکرده است. این شرکت فقط برای توسعه دهندگان ایمیل ارسال کرده است و می گوید برنامه هایی را که “در مدت زمان قابل توجهی به روز نشده اند” را حذف می کند. مقداری توسعه دهندگان این تاریخ را دو سال تعیین کرده اند.

1 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات