• خانه
  • اخبار
  • معضل علاقه مندان به رانندگی با خودروهای برقی

معضل علاقه مندان به رانندگی با خودروهای برقی

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
معضل علاقه مندان به رانندگی با خودروهای برقی


معضل علاقه مندان به رانندگی با خودروهای برقی

برای بزرگنمایی کلیک کنید (اعتبار: اندرو هدریک / پورشه)

همانطور که می خواهم بگویم، موتورهای الکتریکی فقط خودروها را بهتر می کنند. خوانندگان معمولی متوجه خواهند شد که بیشتر پوشش خودروهای ما برای خودروهای برقی است، اما نوع دیگر همچنان بیش از 95 درصد از کل خودروهای جدید فروخته شده در ایالات متحده را تشکیل می دهد، بنابراین دلیلی داریم که گهگاه برخی از آنها را رانندگی کنیم. به موقع. . و وقتی این کار را انجام می‌دهیم، اغلب یک تمرین خسته‌کننده است – حتی یک خودروی تولیدی مانند پورشه 911 توربو را نمی‌توان با گشتاور فوری یک موتور الکتریکی که کار خود را انجام می‌دهد مقایسه کرد.

این چیز خوبیه. اگر می‌خواهیم از بدترین اثرات تغییرات آب و هوایی جلوگیری کنیم، حتی اگر فقط با همه افرادی که پیاده‌روی می‌کنند، دوچرخه‌سواری می‌کنند و بیشتر از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده می‌کنند، خودروهای برقی باید آینده حمل‌ونقل شخصی باشند. (ما می توانیم یک طراحی مجدد کامل از محیط ساخته شده خود انجام دهیم تا همه آن را ایمن تر کنیم، اما متوجه می شوم که پس از کمبودی که در آنجا وجود داشت، به طرز خطرناکی به یک مدینه فاضله منحرف می شوم، در حالی که به نظر می رسد اکنون در جهان آینه ای هستیم.)

اما حقیقت شرم آور برای علاقه مندان به رانندگی که عاشق خودروهای برقی هستند این است که در حالی که خودروهای برقی حرکت از A به B کاملاً منطقی است – در غیاب موارد نهایی تصادفی مانند تحویل اضطراری ترومبون برای عبور از کشور – من اینطور نیستم. مطمئن باشید آنها هستند. اما وقتی نوبت به سرگرمی نهایی می رسد.

9 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات