منو سایت

  • خانه
  • معرفی سیستم تشخیص چهره آیفون برای جلوگیری از کودک آزاری به تعویق افتاد

معرفی سیستم تشخیص چهره آیفون برای جلوگیری از کودک آزاری به تعویق افتاد

 تاریخ انتشار :
/
  دسته‌بندی نشده

در اوایل ماه جاری ، اپل تصمیم خود را برای پیاده سازی نرم افزار ویژه در دستگاه های مصرف کننده برای جستجوی تصاویر مربوط به کودک آزاری اعلام کرد. این ابتکار با انتقادات گسترده ای روبرو شد و فشار مخالفان باعث شد تا اپل مجبور شود راه اندازی این ویژگی جدید را به تاخیر بیندازد و دلیل آن را بهبود عملکرد این ویژگی عنوان کرد.

اپل در ایمیلی به برخی از رسانه ها اعلام کرد که این شرکت در حال بررسی واکنش های عمومی است و تصمیم گرفته است راه اندازی سیستم اسکن سفارشی تصویر را به تعویق بیاندازد. غول مستقر در کوپرتینو در بیانیه ای گفت: “در ماه گذشته ، ما برنامه هایی را برای ارائه تسهیلاتی برای محافظت از کودکان در برابر قاچاقچیان اعلام کرده ایم. این افراد از ابزارهای ارتباطی برای جذب و سوء استفاده از کودکان استفاده می کنند. امکانات ما توزیع محتوای سوء استفاده جنسی از کودکان را محدود می کند. “بر اساس بازخورد مشتریان ، گروه های پشتیبانی ، محققان و دیگران ، ما تصمیم گرفتیم زمان بیشتری را برای جمع آوری اطلاعات و بهبود سیستم در ماه های آینده قبل از راه اندازی این ویژگی مهم ایمنی کودک اختصاص دهیم.”

با این حال ، در این بیانیه اشاره نشده است که چگونه این شرکت اطلاعات اضافی لازم را جمع آوری می کند و برای بهبود عملکرد سیستم اسکن تصویر با چه کسانی مشورت می کند. در اصل ، این ویژگی خلاق قرار بود از ویژگی iOS 15 باشد. این سیستم عامل که احتمالاً پاییز امسال منتشر می شود.

کریگ فدریکو ؛ معاون مهندسی نرم افزار اپل می گوید: “امیدواریم این ویژگی آن را برای همه کمی واضح تر نشان دهد.” زیرا ما در مورد فعالیت های فعلی خود بسیار مثبت و مصمم هستیم. در آینده ، متوجه خواهیم شد که تصور ما از عملکرد جدید تا حد زیادی اشتباه است. به نظر من ، معرفی دو عملکرد همزمان باعث ایجاد چنین سردرگمی شده است. بدون شک ، بسیاری از پیام ها به اشتباه مخلوط شده اند. من معتقدم زمزمه نگرانی در مورد اسکن تصاویر در گوشی های اپل خیلی زود در بین مصرف کنندگان مطرح شد. این واقعیت باید در نظر گرفته شود. “

اپل به دنبال استفاده از تشخیص چهره برای شناسایی موارد کودک آزاری است

جان کلارک ؛ مدیر و مدیر مرکز ملی کودکان مفقود شده و استثمار شده می گوید: “حمایت گسترده اپل از کودکان معادله بازی را تغییر می دهد.” زیرا بسیاری از مردم در سراسر جهان از محصولات اپل استفاده می کنند. بنابراین ، اقدامات امنیتی جدید امکان نجات کودکانی را فراهم می کند که مورد آزار و اذیت آنلاین قرار گرفته اند یا تصاویر وحشتناکی از سوء استفاده جنسی منتشر کرده اند. در مرکز ملی کودکان مفقود شده و استثمار شده ، می دانیم که مبارزه با این جنایت تنها در صورتی امکان پذیر خواهد بود که ما به تعهد خود در حمایت از کودکان احترام بگذاریم. دستیابی به این هدف زمانی امکان پذیر خواهد بود که شرکای فناوری ما مانند اپل اقدام کرده و سهم خود را در این زمینه اعلام کنند. همچنین این یک حقیقت است که محرمانگی و حفاظت از کودکان به طور همزمان قابل اجرا هستند. “ما از تصمیم اپل استقبال می کنیم و مشتاقانه منتظر همکاری با این شرکت هستیم تا جهان را به مکانی امن برای کودکان تبدیل کنیم.”

 

راه اندازی سیستم تشخیص چهره آیفون برای جلوگیری از کودک آزاری برای اولین بار در اخبار فناوری و موبایل به تعویق افتاد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.