• خانه
  • اخبار
  • مطالب و جوک های «ترنسفوبیک» از جدیدترین ریمسترهای GTA V حذف شده است

مطالب و جوک های «ترنسفوبیک» از جدیدترین ریمسترهای GTA V حذف شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
مطالب و جوک های «ترنسفوبیک» از جدیدترین ریمسترهای GTA V حذف شده است


مطالب و جوک های «ترنسفوبیک» از جدیدترین ریمسترهای GTA V حذف شده است

در سال‌های اخیر، مطبوعات و گروه‌های LGBTQ+ به Rockstar Games فشار می‌آورند تا محتوایی را که آنها را ترنس‌فوبیک می‌دانند حذف یا تغییر دهد. Grand Theft Auto V. اکنون بازیکنان چندین تغییر از این قبیل را در نمایش افراد تراجنسیتی در ارتقاء “گسترش و بهبود یافته” بازی که اخیراً برای PlayStation 5 و Xbox Series X / S منتشر شده است، مشاهده کرده اند.

کاربر Reddit، JayProspero، جزو اولین افرادی بود که متوجه تغییر در اکشن فیگورهای دیوار دفتر در آرکید بازی شد. با لباس صورتی تند، “Captain Space Toy” در جعبه ای با تاکید بر “تناسلی قابل تعویض” در نسخه های جدید کنسول بازی حذف شده است. یک شکل متناوب با لباس محفوظ تر و “جهت احتمالی استفراغ” روی دیوار باقی می ماند.

Kirsty Cloud، که به اجرای انجمن طرفداران GTAnet کمک می کند، نیز چنین کرده است تاکید کرد که سوپرمدل‌های زنان ترنس که ظاهراً در فایل‌های بازی «درگ کوئین» نامیده می‌شوند، دیگر بیرون از Cockatoos، کلوپ شبانه بازی ظاهر نمی‌شوند. اگرچه هنوز هم می‌توان به این مدل‌های شخصیت در حالت کارگردانی به سبک سندباکس دسترسی داشت، گزینه‌های گفتگو که به صراحت جنسیت و تمایلات جنسی آنها را مشخص می‌کنند حذف شده‌اند.

6 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات