منو سایت

  • خانه
  • مشتریان فروشگاه آمازون در آینده نزدیک قادر خواهند بود نیازهای خود را به صورت اقساط خریداری کنند

مشتریان فروشگاه آمازون در آینده نزدیک قادر خواهند بود نیازهای خود را به صورت اقساط خریداری کنند

 تاریخ انتشار :
/
  دسته‌بندی نشده

مردم اغلب تمایل به خرید کالاهای مختلف دارند. اما آنها برای این کار بودجه مالی ندارند. اما خبر خوب این است که آمازون اخیراً از همکاری با یک شرکت فناوری مالی به نام Affirm خبر داده است.

در آینده نزدیک ، این مشارکت به مشتریان امکان می دهد اقلام مورد نظر خود را خریداری کرده و بعداً هزینه آنها را پرداخت کنند. بسیاری از شرکت ها در حال حاضر استفاده از این مدل تجاری را آغاز کرده اند. بنابراین برای فروشگاه آمازون تعجب آور نخواهد بود که چنین رویکردی را اتخاذ کند.

در همین راستا ، آمازون آزمایش آزمایشی این مدل کسب و کار را در فروشگاه های مواد غذایی Amazon GO راه اندازی کرده است. با مراجعه به این مراکز ، مشتریان می توانند اقلام مورد نیاز خود را از قفسه فروشگاه خارج کرده و هزینه آنها را بعداً پرداخت کنند.

به لطف این مشارکت جدید بین دو شرکت ، مشتریان آمازون قادر خواهند بود فاکتورهای خرید آینده خود را تقسیم کنند. این بدان معناست که فاکتورهایی به ارزش 50 دلار یا بیشتر می تواند به صورت اقساط ماهانه از طریق بستر Affirm پرداخت شود.

در مرحله بررسی سفارش ، قیمت نهایی اقلام خریداری شده به مشتریان نشان داده می شود. این مبلغی است که مشتریان در آینده باید بپردازند و نمایش آن مانع از تعجب خریداران هنگام پرداخت اقساط می شود.

البته خرید اقساطی مشمول پرداخت سود خواهد بود. زیرا اینگونه است که Affirm پول در می آورد. طبق پیش بینی ها ، نرخ سود سالانه بین 0 تا حداکثر 30 درصد متغیر است. همچنین مشتریان می توانند بین 3 تا 48 ماه دوره بازپرداخت اقساط را انتخاب کنند.

نوشته های مشتریان فروشگاه آمازون در آینده نزدیک قادر خواهند بود نیازهای خود را به صورت اقساط خریداری کنند ، اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.