• خانه
  • اخبار
  • مسدود کردن بیت تورنت: فایروال TorGuard VPN تورنت ها را در سرورهای ایالات متحده حذف می کند

مسدود کردن بیت تورنت: فایروال TorGuard VPN تورنت ها را در سرورهای ایالات متحده حذف می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
مسدود کردن بیت تورنت: فایروال TorGuard VPN تورنت ها را در سرورهای ایالات متحده حذف می کند


تصویر مفهومی نشان دهنده فناوری محاسبات VPN نرم افزار دیجیتال

برای بزرگنمایی کلیک کنید (اعتبار: Getty Images | Vertigo3d)

اپراتور VPN TorGuard موافقت کرده است که ترافیک بیت تورنت به سرورهای مستقر در ایالات متحده خود را مسدود کند تا دعوی دزدی دریایی که توسط شرکت های مختلف حق چاپ فیلم تنظیم شده است را حل و فصل کند.

طبق یک بند مشترک که در 3 مارس توسط شاکیان و متهم ثبت شد، “طبق یک توافق نامه حل و فصل محرمانه، شاکیان درخواست کردند و متهم موافقت کرد که از تلاش های تجاری منطقی برای مسدود کردن ترافیک بیت تورنت به سرورهای خود در ایالات متحده با استفاده از فناوری فایروال استفاده کند.” VPNetworks، که با نام TorGuard تجارت می کند. در بیانیه آمده است: «ادعاهای شاکیان علیه TorGuard با پیش داوری رد می شود و هر یک از طرفین هزینه ها و هزینه های وکیل خود را متحمل می شوند».

TorGuard می گوید که سرورهای VPN را در 50 کشور جهان اجرا می کند، بنابراین کاربرانش ممکن است همچنان بتوانند با اتصال به سروری در خارج از ایالات متحده از بیت تورنت استفاده کنند. اگرچه تورنت به طور گسترده برای دزدی دریایی استفاده می شود، اما از فناوری همتا به همتا برای توزیع قانونی فایل هایی مانند ISO Linux و بسیاری از انواع محتوا در آرشیو اینترنت نیز استفاده می شود.

12 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات